ALİ ŞAHİN RESMEN BOY GÖSTERİSİ YAPTI! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » , » ALİ ŞAHİN RESMEN BOY GÖSTERİSİ YAPTI!

ALİ ŞAHİN RESMEN BOY GÖSTERİSİ YAPTI!

Written By yavuz4040 on 14 Şubat 2014 Cuma | 10:10:00

Mucur Belediye Başkanı ve MHP Mucur Belediye adayı Ali Şahin’in seçim bürosu açılışına aslen Kırşehirli olan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz ile yaklaşık 3.000 Mucurlu katıldı.

Miting havasında gerçekleşen ve adeta bir gövde gösterisine dönen seçim bürosu açılışında konuşan MHP Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, sık sık hükümeti eleştirirken, 30 Mart tarihinin ülkemiz için milat olacağını belirterek; MHP’nin seçimlerde büyük bir zaferle ayrılacağını iddia etti.

Mitinge eşiyle katılan Mucur Belediye Başkanı ve MHP adayı Ali Şahin’in zaman zaman duygulandığı konuşmasında, 5 yıllık icraatlarını anlattı. 5 yıl boyunca ayrım yapmadan, partiler üstü çalıştıklarını vurgulayan Ali Şahin; 2009 yılında seçim çalışmaları için bir itfaiye aracını çok görenlere inat, kendilerinin tüm partilere eşit olarak Belediye ekipmanlarını sunduklarını söyledi. Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin; “Kimseye kin gütmeden, kardeşçe bir seçim yapacak ve Belediyemizi herkese açacağız. Biz, Mucurluların hizmetkarıyız ve yaptığımız her işte hakkı gözeteceğiz. Atıl olan bir belediye'yi devir aldık ve tüm araçlarımızı yeniledik. Aldığımız araçların daha önce olduğu gibi birilerinin üzerine değil. Ruhsatları tamamen Belediyemizin üzerinedir ve Mucur halkınındır. Hizmet edecek ve Mucurumuza sahip çıkacağız. Hizmet gitmeyen mahalle, sokak ve cadde kalmayacak. Hemşehrilerimize hizmet asli görevimizdir ve ayrım yapmaksızın, siyasi çekişmelere girmeden tüm hemşerilerimize hizmet edeceğime söz veriyorum” dedi.

Aslen Kırşehirli olan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz ile birlikte seçim bürosunu dualarla açan MHP Mucur Belediye Başkan adayı Ali Şahin, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak seçimlerden büyük bir zaferle ayrılacaklarını ifade etti.
Share this article :

1 yorum:

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net