İbrahim Tatlıses'ten Armağan Çağlayan sert cevap! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » İbrahim Tatlıses'ten Armağan Çağlayan sert cevap!

İbrahim Tatlıses'ten Armağan Çağlayan sert cevap!

Written By yavuz4040 on 20 Şubat 2014 Perşembe | 03:09:00

"İbrahim Tatlıses'in oktavı Özcan Deniz'den daha düşük" yorumunda bulunan Armağan Çağlayan'a Tatlıses'ten cevap geldi.İki gün önceki yeni bölümüyle ekranlara gelen 'X Factor Türkiye Star Işığı'nda gazel okuyan Cumali Özkaya'yı çok beğenen Armağan Çağlayan "İbrahim Tatlıses'in oktavı Özcan Deniz'den daha düşük" yorumunu yaptı. İbo'nun ise, Çağlayan'a yanıtı sert oldu: "Müzik bilgisi olmayanlar jürilik yapmasın"
Kanal D'nin şarkı yarışması 'X Factor Türkiye Star Işığı' dün yeni bölümüyle ekranlara geldi.
'X Factor Türkiye Star Işığı' yarışmasına İstanbul'dan katılan Cumali Özkaya performansıyla jüri üyelerini ve izleyenleri etkiledi.
Cumali Özkaya, 'X Factor Türkiye Star Işığı' ilk turda gazel okudu. Emre Aydın 'Çok net söyleyeceğim siz söyleyin, biz akşama kadar sizi dinleyelim. Bırakın yarışmayı bugüne kadar duyduğum, şu yaşıma kadar dinlediğim herkesi dahil ediyorum, en iyi üç yorumcudan birtanesisiniz. Bunu da hiç kimseyle tartışmam' dedi.

"EN YÜKSEK OKTAV ÖZCAN DENİZ'DE"

Armağan Çağlayan ise yarışmacıya "Sesin kaç oktav?" diye sordu. Yarışmacıdan 3.5 oktav cevabını alan Çağlayan "Benim bildiğim kadarıyla Türkiye'de sesi, 3.5 oktav olan bir tek Özcan Deniz var. İbrahim Bey'in oktavı Özcan Deniz'den daha düşük" dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net