İlçelerde Son Dakika Seçim Analizi! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » , » İlçelerde Son Dakika Seçim Analizi!

İlçelerde Son Dakika Seçim Analizi!

Written By yavuz4040 on 23 Şubat 2014 Pazar | 06:14:00İşte Kaman,Mucur,Çiçekdağı,Akpınar,Akçakent,Boztepe ilçelerinin son dakika seçim analizleri!!!

KAMAN


Kaman`da Ali Bektaş Rüzgarı
  
          Kaman ve genelinde halk tarafindan takdirle karşılanan CHP Kaman Belediye Başkan Adayı Ali Bektas; dinamik, uyumu ve kararli bir yapiya sahip olmasiyla birlikte halkin guven duydugu isimlerin başında geliyor.
            Kendisini her türlü ispat etmiş olan Ali Bektaş`ın Kaman aski içerisinde olması ayrıca geniş her kesimden çevresinin olduğu gözlerden kaçmazken; Kaman halkının olur verdiği isimler arasında başı çekiyor.
            Örnek gösterilecek Belediye Başkanı profili arasında yer alan Bektaş`ın geniş yelpazede çevresinin olmasıyla birlikte; halkın düğününde cenazesinde hüzün ve sevinçlerine ortak olması Kaman ve çevresinde övgüyle karşılanıyor.
            Mutevvazi beyfendi kişiliğiyle derleyici meziyetlere sahip olan Bektas`a simdilerde kesin gözüyle bakılsada, Talu ve Güzel`in önüne geçeceği merak konusu.

Erhan Talu Kaman`a Güveniyor
            Kaman sevdalısı olarak tanıdığımız Erhan Talu ender kişiliğiyle Kaman halkı tarafından uyumlu ve teskilatçı yapıya sahip olması takdirle karşılanıyor.
            Kaman ve çevresinde ticaret hayatı başarılarla dolu olan Erhan Talu`nun Kaman`da bir çok kişiye istihdam yaratması Kaman ve bölgesinde teveccüh gösterilen isimler arasinda yer aliyor.
            Mevcut MHP Belediye Başkanı Talu`nun adil olma özelliğine sahip olmasıyla birlikte Kaman`da tekrar ipi göğüsleyecegi merak konusu olurken; muhalefet olmasına ragmen Kaman`a kazandırdığı hizmetler de gözlerden kaçmıyor.
            Girişken, rahat ve insiyatif sahibi olan Başkan Talu, her ne kadar rahat görünsede karşısında iktidar partisinin Belediye Başkan Adayı Alparslan Güzel ve CHP`nin güçlü adayi Ali Bektas ismi yer aliyor.

Kaman`da Alparslan Güzel İddaali
            Kaman`da halkın sevgisini ve saygınlığını kazanan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Alparslan Güzel renkli yapısı ve güler yüzlülüğüyle birlikte yerini koruyan adaylar arasında  isminden sıkca söz ettiriyor.
            Gönül erbabi Alparslan Güzel`in Kaman halkiyla iç içe olması güven duyulan isimler arasinda yer alırken; iktidar partili olması ayırt edici özellikler arasinda farklılığını gözler önüne seriyor.
            Şimdilerde sıkmadık el bırakmayan Güzel; Kaman halkının sevgi seline uğrarken, gerekli bilgi ve becerisiyle ön saflarda yer almaya devam ediyor.

            İktidar Partili Güzel`in bürokrasiyle olan ilişkileri ve ilçe başkanlığı yapmış olması her ne kadar Güzel`i zirveye taşımış olsada, mevcut MHP Belediye Başkanı Erhan Talu`nun ve CHP`nin güçlü ismi Ali Bektaş`ın önüne geçeceği şimdilik kolay görünmüyor.

MUCUR


Mucur`da Ali Şahin Garantiledi! Hayırlı Olsun Mucur…
            Mucur halkının sonuna kadar takdir ettiği idareci Belediye Baskanı Ali Şahin 2. dönemini adeta garantiledi.
            Belediye Baskanlığını ilk kazandigi günden beri parti rozetini bir tarafa koyup tüm Mucur`a kucak açan Başkan Ali Şahin güven tazeleme yolunda emin adımlarla ilerliyor.
            Son olarak Mucur merkezinde açılan seçim bürosuna beklenen ilgi resmen dudak uçuklattı. Seçim bürosu açılışındaki kamera kayıtları incelendiğinde 2700`u aşkın insanın bulunduğu meydan miting alanına çevrilmesiyle birlikte Başkan Şahin alkış yağmuruna tutuldu.
            Mucur halkının gönlünde taht kurmayı başaran ve kazandırdığı hizmetlerle ismi "efsane başkan" olarak anılan Baskan Şahin tam gaz çalışmalarına devam ediyor.
            Efsane başkan; açıkca ifade etmek gerekirse ipi göğüslemiş durumdayken, bizlere masallah demek düser! Hayırlı olsun Mucur...

Ömür Toker Mucur`da Vites Düşürdü!
            Mucur`da Ömür Toker`le yola devam eden Ak Parti adeta bozguna ugramış durumda.
            Ak Parti aday adayı Atilgan Yilmaz`ın Saadet Partisi`nden aday olması Mucur`da Ak Partiyi hezimete ugrattı.
            Mucur halkının saygınlığını kazanmis Ak Parti içerisinde sevilen isim Ömür Toker, her ne kadar seçim çalışmalarına ısrarla devam etsede Atılgan Yılmaz`in Saadet Partisi`nden aday olması Toker`in bu mücadelede vites düşürdüğünü resmen gözler önüne sermiş durumda.

Atılgan Yılmaz Mucur`da Böldü Parçaladı!
            Mucur`da Ak Parti`ye derin yara acan ve parti adayinin onunu kesen Mucur eski Belediye Baskani Atilgan Yilmaz`a tepkiler cig gibi buyuyor.
            Son zamanlar ismi bir cok kez yolsuzluk davalarina karisan ve agar ceza mahkemelerinde yargilanan  Atilgan Yilmaz, Saadet Partisi`nden aday olmasiyla birlikte hem Ak Parti`yi boldu hemde kendisinide parcalamayi ihmal etmedi.
             Saadet Partisi adayi Atilgan Yilmaz`in karsisinda efsane baskan Ali Sahin`in olmasi Saadet Partisi`nin Mucur`da 3. parti olacagini resmen gozler onune serdi.

Mucur`da Demokrat İsim; Emrullah Dağlı
            Mucur halkının gönül dostu, beyfendi mutevazi isim CHP Belediye Baskan Adayi Emrullah Dagli halkin guven duydugu isimler arasinda yerini koruyor.
            En son MHP secim burosuna basta kendisi olmak uzere ekibiyle tesrifde bulunan CHP adayi Emrullah Dagli, Mucur`da demokrat bir secim olmasi temennisinde bulunurken, MHP adayi Ali Sahin`le yakin dostluguyla bilinen ve ayni zamanda siyasi rakibi oldugu Sahin`e basari temennisinde bulunmasi Mucur halki tarafindan taktirle karsilandi.
            Mucur`da cesareti kendisine misyon edinmis demokrat bir yapiya sahip olan CHP adayi Emrullah Dagli halkin guven oyunu coktan kazanmis durumda.

ÇİÇEKDAĞI

Çiçekdağı’nda İsmail Deniz Tedirgin!
       MHP tabanının ve Çiçekdağı ilçesinin saygı duyduğu isim İsmail Deniz güvenilirliğini ve saygınlığını sürdürüyor.
            Hizmetkar ve bir o kadar başarılarıyla gün yüzüne çıkan Başkan Deniz; her ne kadar rahat görünsede CHP adayı Haşim Kaya dengeleri sarsmış durumda.
            Diger yandan Çiçekdağı`na tarihi hizmetler gerceklestirdiği inkar edilmeyen Baskan Deniz; her fırsatta kazandırdığı hizmetleri dile getirsede oldukça tedirgin görünüyor!

Çiçekdağı Haşim Kaya`yla Fırtına Esiyor!
       Çiçekdağı‘nın CHP adayı Haşim Kaya durdurak bilmiyor, adeta heyecanlı fırtınalar estiriyor.
            Toplumsal konularda cok hassas yapısıyla tanınan Haşim Kaya seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
            Çiçekdağı halkının tam not verdiği isimler arasında yer alan Haşim Kaya, şimdilerde pozitif görünüyor ancak MHP`nin başarılı adayı İsmail Deniz`in önüne geçeceği sinyalleri gerçekçi olsada bu zorlu mücadelede Başkan Deniz`i sollayacağı kolay görünmüyor.

Çiçekdağı‘nda Hasan Hakanoğlu Gayretli Görünüyor!
       Çiçekdağı halkının teveccühünü kazanan Ak Parti Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı Hasan Hakanoğlu onurlu duruş sergiliyor.
            Ak Parti teşkilatından hiç bir zaman kopmayan, parti disiplininden sapmayan ve ilçe başkanlığı yaptığı dönem içerisinde başarılı çalışmalarıyla halkın gönlünü kazanan Hakanoğlu; güven duyulan adaylar arasında yerini koruyor.
            Çiçekdağı`nda çalıskan ve dürüstlüğü ile ön planda olan Hakanoğlu; her ne kadar ısrarlı efor sergileyip gayretli görünsede, karşısında MHP`nin güçlü adayı İsmail Deniz ve CHP`nin zorlayıcı ve düşündüren ismi Haşim Kaya yer alıyor.

AKPINAR

Akpınar`da Dengeler Aynı!  
       Sıcak gelişmelerin yaşandığı Kırşehir`in Akpınar ilçesinde partilerin Belediye Başkan Adayları kolları sıvamış durumda seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.
            Mevcut Akpınar Belediye Başkanı ve Ak Parti adayı Mustafa Karahan`a şimdilerde kesin gözüyle bakılsada, Akpınar sevdalısı olarak tanidigimiz CHP adayi Mehmet Akat ve MHP`nin Akpınar`daki güçlü ismi Mustafa Gürışık isminden sıkca söz ettiren adaylar arasında yer alıyor.
            Akpınar`da CHP`nin düşündüren ve bir o kadar secim atmosferine heyecan veren ismi Mehmet Akat beklenilen oy oranını alması durumunda Ak Parti ve MHP`yi bölüp aradan sıyrılacağı kulislerde yerini alırken; CHP adayının bu seçimde başarılı olmaması durumunda ise seçimin AKP ve MHP arasında geçeceği düşünülürken; az bir farkla da olsa suan ipi kimin göğüsleyeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

AKÇAKENT

Akçakent`te Kıran Kırana Seçim Havası Var!
            30 Mart 2014 yerel seçimlerine yaklaştığımız şu günlerde Akçakent`te parti adaylarının bilek bileğe  yarıştığı Kırşehir kamuyounda ses getirmeye basladi.
            Ak Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan`ın memleketi Akçakent`te şimdilerde adeta kıran kırana bir seçim havası var.
            Akçakent`de AKP adayı Yılmaz Kılıç, CHP adayı Mehmet Yaldız, ve mevcut MHP Belediye Baskanı ve adayı Bekir Turkay isimleri yer alıyor.
            Şimdilik MHP adayi Bekir Turkay ismine pozitif bakılsada, AKP adayi Yılmaz Kılıç sıcak bakılan adaylar arasinda yerini korurken; CHP`nin Akcakent`de sürpriz ismi Mehmet Yaldiz dengeleri sarsmış durumda.

BOZTEPE

Ramazan Aydın Boztepe`de Sancılı Görünüyor!
            Ak Parti Boztepe Belediye Baskan Adayı Ramazan Aydın bu seçimde iddaali görünsede sancılı olduğu gözlerden kaçmıyor.
            Boztepe halkının sevgi ve saygınlığını çoktan kazanmış olan Ramazan Aydın`ın karşısında CHP`nin güçlü adayı Murat Dalgalı ve MHP`nin güvenilir ismi Mustafa Ceylan`ın olması Boztepe`de cekişmeli seçim olacağını gözler önüne seriyor.
            Boztepe`de Ramazan Aydın`a kesin gözüyle bakılsada son dakikaya kadar ne olacağı şimdilik belli değil durumda.
Boztepe`de Güçlü İsim Murat Dalgalı
       Halk adamı, sosyal demokratliliğiyle Boztepe`de ön planda olan CHP Belediye Başkan Adayı Murat Dalgalı son surat seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
            Halkın olur verdiği isimler arasında yer alan CHP adayı Murat Dalgalı kendisini her türlü ispat etmiş durumda görünsede Ak Parti adayı Ramazan Aydin`ın önüne geçeceği merak konusu olurken zorlayıcı olduğu dillerden düşmüyor.
            Onurlu isim Murat Dalgalı Boztepe`de sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor.
Mustafa Ceylan Boztepe`de Güvenilir İsim
       Mhp tabanının takdir ettiği, geniş yelpazede çevresinin olduğu bilinen MHP Boztepe Belediye Baskan Adayı Mustafa Ceylan güvenilirliğini koruyor.
            Boztepe`de halkın güven duydugu isimlerin başında gelen MHP adayı Mustafa Ceylan her ne kadar ısrarlı efor sergilesede Ak Parti`nin başarılı Belediye Başkan Adayı Ramazan Aydin`i ve CHP`nin güçlü ismi Murat Dalgalı`yı sollayip sollayamayacağı Boztepe kulislerinde konusulmaya devam ediyor.
            Şimdilik Boztepe`de sıcak bakılan MHP Belediye Baskan Adayı Mustafa Ceylan aralıksız seçim çalışmalarına devam ediyor.
Share this article :

1 yorum:

  1. ali babam gönlümüzün başganı allah onu başımızdan eksik etmesin!!!!!!!!!!!! mucurlu84

    YanıtlayınSil

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net