'Müslüm öldükten sonra herkes...' - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » 'Müslüm öldükten sonra herkes...'

'Müslüm öldükten sonra herkes...'

Written By yavuz4040 on 27 Şubat 2014 Perşembe | 07:23:00

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'dan çarpıcı açıklamalar... 

 

 

 

Muhterem Nur, 30 yıllık eşi Müslüm Gürses'in birinci ölüm yıldönümü yaklaşırken Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da çarpıcı açıklamalar yaptı. "Acı ve özlemden çıldıracak gibi oluyorum" diyen Muhterem Nur şunları söyledi:"BİR KİŞİ BİLE KAPIMI ÇALMADI"

"Kocam mezara girdikten sonra cenazedeki o kalabalıktan tek kişi bile kapımı çalmadı. İki ünlü kadın şarkıcıya telefon açtım. Biri telefonumu açmadı, diğeri "Kusura bakma, Kıbrıs'ta konserim var" deyip ricamı geri çevirdi. Oysaki cenaze günü kameraların önünde "Sen bize Müslüm'den yadigarsın, her zaman yanında olacağız" demişlerdi. Bu camiada herkes yanar-döner."

 

"SALONUN IŞIĞI HEP AÇIK"

"O öldükten sonra evin salonuna sadece 3 kez girebildim. Hep orada otururur beste yapardı. Şimdi kapısını kapalı, ışığı açık tutuyorum. Sanki ölmemiş de, içeride çalışıyormuş hissini yaşamak için. Ama artık bu acıya dayanamayacağım. Her yanı anı dolu o evi sattım. Başka bir yere taşınıyorum."

 

"BİR KERE BİLE BENİ ÜZMEDİ İNCİTMEDİ"

"Ben Müslüm'den 16 yaş büyüktüm. Müslüm bir gün bile yaş farkından söz etmedi. Çocuğumuz olsun istiyordu. 3.5 aylık oğlumuzu karnımda kaybettim. Doğsaydı bugün 27 yaşında olacaktı. Bir daha anne olamadım. Müslüm beni yaş farkı ve çocuk meselesi yüzünden bir gün bile üzmedi, incitmedi. Öyle sevdim ki böyle bir koca kimseye nasib olmaz."

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net