Gönüldağı Demirli Kasabasılar'dan Arif Ekici'ye Tam Destek! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Gönüldağı Demirli Kasabasılar'dan Arif Ekici'ye Tam Destek!

Gönüldağı Demirli Kasabasılar'dan Arif Ekici'ye Tam Destek!

Written By yavuz4040 on 22 Mart 2014 Cumartesi | 04:17:00

Kırşehir’ de ikamet eden Kaman ilçesi Demirli Kasabalıların ülkücü kimliğiyle tanınıp, Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan adayı Arif Ekici için düzenledikleri toplantı ve Arif bölelerine gösterdikleri ilgi görülmeye değerdi.

Kırşehir’ de ikamet eden Kaman ilçesi Demirli Kasabalıların, Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan adayı Arif Ekici için düzenledikleri toplantı ve Arif bölelerine gösterdikleri ilgi görülmeye değerdi.
Türkmen Kasabası Bölesine Türkmen Pilavı ikram etti. 500'ün üzerindeki Kaman Demirli Kasabalısının yanı sıra, Bağbaşı mahallesinde ikamet edenlerin katıldığı toplantıda, Türkmen pilavı ikramı yapıldı. Yapılan ikramın ardından konuşmak üzere kürsüye gelen Başkan Adayı Arif Ekici’ nin etrafını saran Demirli halkı, Arif böleleri için yaptıkları “Arif Başkan” tezahüratlarıyla mahalleyi adeta ayağa kaldırdılar.
Arif Başkan’dan Demirli Halkına Teşekkür
Demirli halkının göstermiş olduğu büyük ilgiyi hayranlıkla izleyen Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Arif Ekici, projelerini anlattıktan sonra, toplantıyı tertipleyen İl Genel Meclis Üyesi Adayına ve toplantıya katılarak, destek veren bütün Demirlilere teşekkür etti.
 (24)

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net