Mou'dan Messi ve Ronaldo'ya mesaj! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Mou'dan Messi ve Ronaldo'ya mesaj!

Mou'dan Messi ve Ronaldo'ya mesaj!

Written By yavuz4040 on 8 Mart 2014 Cumartesi | 03:23:00


 "En iyi olmak için Dünya Kupası şart değil"

Chelsea Menajeri Jose Mourinho, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun dünyanın en iyi futbolcuları olduklarını kanıtlamak için Dünya Kupası’nı kazanmalarına gerek olmadığını söyledi.
Brezilya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek 2014 Dünya Kupası için geri sayım sürüyor. Dünya yıldızlarının bu dev organizasyonda nasıl bir performans gösterecekleri merak konusu.

Tüm dünyanın gözü Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun üzerinde olacak. Zira iki futbolcu da, milli takım formasıyla henüz dünya kupası sevinci yaşayamadı.

Chelsea Menajeri Jose Mourinho'ya göre, Ronaldo ve Messi'nin, ne kadar iyi olduklarını kanıtlamak için bu kupaya ihtiyaçları yok. Portekizli teknik adam; "Bu ikili Dünya Kupası'nda ne yaparsa yapsın, bireysel başarıları ve takımlarına yaptıkları katkıyla, kendi kuşaklarının bir numaralı futbolcuları olduklarını gösterdiler" dedi.

Deneyimli çalıştırıcı, futbol dünyasının efsane isimleri Maradona, Pele, Zinedine Zidane, Ronaldo ve Rivaldo gibi futbolcular Dünya Kupası kaldırdığı için, Messi ile Ronaldo'dan da aynı başarının beklendiğini ifade etti.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net