İddia: Galaxy Note 4 temmuz ayında tanıtılabilir! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » İddia: Galaxy Note 4 temmuz ayında tanıtılabilir!

İddia: Galaxy Note 4 temmuz ayında tanıtılabilir!

Written By yavuz4040 on 25 Nisan 2014 Cuma | 11:09:00

       Samsung cephesinde Galaxy S5'in tanıtılmasının ardından gözler bu defa Galaxy Note 4'e çevrilmiş durumda. Güney Koreli üreticiyi büyük ekranlı telefonlar kategorisinde temsil eden bu alanda tartışmasız bir numara olan Galaxy Note serisinin 4. üyesi, daha önceki modellerde olduğu gibi bir kez daha üst seviye donanım özellikler ve S-Pen destekli yazılımsal uygulamaları bünyesinde barındıracak.
Samsung şu ana dek Galaxy Note serisi cihazları ağustos sonunda Berlin'de düzenlenen IFA etkinliklerinde tüketicilerle buluşturdu. Galaxy Note 4'ün de aynı dönemde tanıtılması bekleniyor, ancak Androidsas sitesinin ortaya attığı iddiaya göre Galaxy Note 4 beklenenden daha önce tanıtalabilir. Sitesinin Samsung cephesinden ismini vermediği kaynaktan edindiği bilgilere göre Galaxy Note 4 temmuz ayında resmiyet kazanacak.
1398409365_galaxy-note-4-concept-design-1.jpg
Galaxy S5 tanıtım tarihini, Galaxy S3 ve Galaxy S4 ile karşılaştırdığımızda daha erkene alan Samsung,  yeni amiral gemisini şubat döneminde karşımıza çıkardı. Galaxy Note 4'te benzer bir süreç yaşanıp, tarih öne alınır mı bilinmez, fakat Güney Koreli üretici ürün tanıtım döngüsünde bir tarih değişikliğine gitmesi de ihtimaller arasında değerlendirilebilir. 
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net