3. Dönemde yine ÖZTÜRK! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » 3. Dönemde yine ÖZTÜRK!

3. Dönemde yine ÖZTÜRK!

Written By yavuz4040 on 5 Mayıs 2014 Pazartesi | 13:23:00

BAHAMETTİN ÖZTÜRK GÜVEN TAZELEDİ.


Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğinin Olağan Genel Kurulunda Bahamettin ÖZTÜRK güven tazeledi.


04 Mayıs 2014 Pazar günü Kırşehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliğinin Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda tek liste girilen seçimlerde Bahamettin ÖZTÜRK  yeniden başkan seçildi.
Kırşehir Milletvekili Muzaffer ASLAN ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ, İl Genel Meclis Başkanı Şuayıp SOYSAL, TESK Temsilcisi Alican EBEDİNOĞLU, İl Emniyet Müdürü Mustafa İNCEBAY, Ahi Baba Mustafa KARAGÜLLÜ, AK Parti İl Başkanı Salih ÇETİNKAYA, MHP İl Başkanı Cemil Cahit PİŞKİN, Belediye Başkan Yardımcıları, Veli Şahin, Yaşar SULU, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU ile  Kırşehir Merkez ve İlçelerdeki Oda Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Divan Başkanlığına TESK Yönetim Kurulu Üyesi Diyarbakır Birlik Başkanı Alican EBEDİNOĞLU’ nun seçildiği genel kurulda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi.
Bahamettin Öztürk Konuşmasında; “Birliğimizin çalışmalarında oda başkanlarımızca sunulan fikirleri hep önemsedik, yol haritamızı bizlere sunulan fikirlere göre belirledik. Bundan sonra da aynı anlayış içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde hizmet anlayışımızı sürdüreceğiz. Kırşehir  için artık kenetlenme zamanı. Seçimler geride kaldı. Hepimiz halkımıza ve memleketimize hizmet etme gayretinde olacağız. Kısır çekişmeleri bir tarafa bırakarak birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Kırşehir’e hizmet noktasında valimiz, belediye başkanımız, milletvekillerimiz, tüm il ve ilçe oda başkanlarımız ve kurum müdürlerimiz ile omuz omuza vereceğimize inanıyorum. Bugün icra edilen genel kurulumuzda 4 yıl süre ile görev yapacak yeni yönetim, denetim ve disiplin kurullarımızı belirleyeceğiz. Seçime tek liste olarak giriyoruz. Birlik ve beraberliğimizin en büyük ıspatı budur. Listede adı olmayan arkadaşlarım lütfen darılmasınlar. Sadece 11 kişiyi asil üye olarak yazabiliyoruz. Ama bizler her zaman belirttiğim gibi tek bir vücuduz, çok büyük bir aileyiz. Çalışmalarımızı hep birlikte yürüteceğiz. Verdiğiniz destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın. Genel Kurulumuzu onurlandırdığınız, bana ve kurullarıma destek verdiğiniz için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Genel Kurulumuzun esnaf ve sanatkârımıza, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Allah’ tan niyaz ediyorum” dedi.

  Konuşmaların ardından oy verme işlemine geçildi. 108 Birlik delegesinin oy kullandığı genel kurulunda Bahamettin Öztürk yeniden başkanlığa seçildi.
           Öztürk’ ün Birlik Yönetiminde; Çiçekdağı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Hikmet Erdoğan, Kırşehir Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Mustafa Genç, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Oğuz Maraş, Bakkallar Odası Başkanı Murat Zobu yer aldı.
Birlik Denetim Kurulunda ise; Kahveciler Odası Başkanı Davut Kaya, Terziler Odası Başkan Vekili Oğuz Cihan, Kaman Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Çakır, Disiplin Kurulunda; Saatçiler ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Çakır, Mucur Şoförler Odası Başkanı Levent Köksal ve Mucur Esnaf Odası Başkanı Ergün Aygan yer aldı.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net