" 2015 Sağlık Mutluluk Huzur Getirsin " - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » " 2015 Sağlık Mutluluk Huzur Getirsin "

" 2015 Sağlık Mutluluk Huzur Getirsin "

Written By yavuz4040 on 30 Aralık 2014 Salı | 07:59:00

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
2015 Yılının ülke genelinde ilimizin başarılarının konuşulacağı, ekonominin canlanacağı, istihdam sorununun azaldığı, barışın, huzurun, sağlığın eksik olmadığı bir yıl olması temennisinde bulunan KESOB Başkanı Öztürk, “Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız bir yılı geride bırakırken yepyeni ümit ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz.
Hepimiz geçtiğimiz yılın nasıl geçtiğinin muhasebesini yaparken, bir yandan da gelecek yıl için yeni planlar, projeler ve hedefler belirlemekteyiz. 2014 yılı ülkemiz adına gerek siyasi, gerek ekonomik zorlukların, gerekse terör ve toplumsal olayların yoğun olduğu bir yıl olarak geride kalmıştır.  Temennimiz 2015 yılının temiz siyasetin hakim olduğu, toplumsal olayların ve terör olaylarının son bulduğu, işsizliğin azaldığı, halkımızın ekonomik sorunlarının azaldığı, Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğünün devam ettiği, esnaf ve sanatkârımızın işinde, evinde ve sofrasında bereketin arttığı, Ülkemiz ve ilimiz için yeni başarılar ve gelişmelerle dolu bir yıl olmasıdır.
Birlik olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi 2014 yılında da projelerimizde esnaf ve sanatkar üyelerimizin beklentileri ve taleplerini gerçekleştirme gayreti içerisinde olduk. 2015 Yılında da günün teknolojik şartlarına uyum sağlayabilen, daha modern alanlarda üretimini devam ettiren esnaf ve sanatkar profili yaratmaya devam edeceğiz.
Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı olarak yeni ve güzel bir yılda sağlıklı ve huzurlu, birlik ve beraberliğin en üst seviyede yaşandığı, bereketin evinizden eksik olmadığı bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum. Bu yeni yılın başta Esnaf ve Sanatkar kardeşlerime, Kırşehir Halkına ve tüm Türkiye’ye güzel günler getirmesini dilerim.

                                                                                                                    Bahamettin ÖZTÜRK                                                                                                                                         Başkan
                                                                                                                                                                    
                                                                                                                     


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net