Genç Kızlarda Kırşehir Lisesi Merve ile Şampiyon - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Genç Kızlarda Kırşehir Lisesi Merve ile Şampiyon

Genç Kızlarda Kırşehir Lisesi Merve ile Şampiyon

Written By yavuz4040 on 15 Aralık 2014 Pazartesi | 09:36:00


Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi. Müsabakalar sonunda Kırşehir Lisesi birinci oldu.
Kırşehir Lisesi Merve ile şampiyon oldu. Takımını tek başına sırtlayan ve sahanın her yerinde olup topu potasından karşı potaya zaman zaman  tek başına götürüp sayısız basketler yaparak takımını açık ara farka taşıyarak şampiyon yapan Merve dikkatlerimizi üzerine topladı.

Burada doğacak bir yıldızı keşfediyoruz, Kırşehir Lisesi ve Kırşehirli yetkililerin bu kişiyi Milli Takımın alt yapısına taşımalarını bekliyor ve umut ediyoruz.

40 Haber Ekibi olarak Merve’ye ve Kırşehir'deki tüm spor çalıştırıcılarına, tüm sporculara ve yetkililere başarılarının devamını diliyoruz.

Yolunuz Açık Olsun…


Okul sporları faaliyet programı kapsamında Genç Kızlar Basketbol il birinciliği müsabakaları tamamlandı. Aşıkpaşa Kapalı Spor Salonunda oynanan ve son derece çekişmeli geçen maçlara imza atılıdı. Üç Gün Süren müsabakalar sonunda  Kırşehir Lisesi Birinci, Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi İkinci ve Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Şampiyon olan Kırşehir Lisesine Kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Bekir ATASOY tarafından verildi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net