MAHMUT SAMİ DOĞANCI: BU KUTLU YOLDA AK PARTİ İL BAŞKAN ADAYI OLARAK BEN DE VARIM - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » MAHMUT SAMİ DOĞANCI: BU KUTLU YOLDA AK PARTİ İL BAŞKAN ADAYI OLARAK BEN DE VARIM

MAHMUT SAMİ DOĞANCI: BU KUTLU YOLDA AK PARTİ İL BAŞKAN ADAYI OLARAK BEN DE VARIM

Written By yavuz4040 on 19 Aralık 2014 Cuma | 07:25:00

AK Parti Kırşehir İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı, önceki dönem Gençlik Kolları İl Başkanı Mahmut Sami Doğancı "İnancımla çıktığım, inanarak yürüdüm, ekip ruhuyla çalıştığım, kuruluşundan beri her kademesinde görev alıp samimiyetle mücadele ettiğim bu kutlu AK Parti yolunda AK Parti Kırşehir İl Başkan Adayı olarak ben de varım" dedi. Doğancı şunları kaydetti:
"Bugün 19 Aralık 2014, Cuma. ALLAH'ın rızası ve milletimizin duasını almak için, ulu medeniyetimize ve aziz milletimize hizmet yolunda içerisinde yer aldığım, taşıdığı misyon ve millete hizmet rotası ekseninde bir partiden öte olarak değerlendirdiğim, medeniyet ve millet mücadelemizin bayraktarı ve kalesi olan AK Parti'de kuruluşunda lise başkanı olarak yer aldıktan sonra, iki yıl üniversite ve teşkilat başkanlıklarında bulundum. "Türkiye'nin en genç gençlik kolları il başkanı" olarak beş yıl boyunca, ekibimizle ve alnımızın akıyla bu kutlu sevdaya hizmet ettik. Üç yıldır da il başkan yardımcılığı ve seçim işleri başkanlığı görevini sürdürmekteyim.
Bizim ideallerimiz var. Bu idealler makamlardan çok yücedir. Bu idealler medeniyetimizin ihya ve inşası, milletimizin Büyük Türkiye rüyasıdır. Biz bu idealler doğrultusunda, temiz ekip temiz siyaset ruhuyla, dik duruşlu yeni bir mana ve atılım dinamizmini Kırşehir'de inşa etmek için, geleceğin Büyük Türkiyesi yolunda karınca niyetiyle de olsa bir harç da biz koyabilmek için, teşkilatlarımızın aşkını, azmini ve birlik ruhunu arttırarak lider ruhlu bir teşkilatı kurabilmek için AK Parti Kırşehir İl Başkanlığına adayım.
İstişareler sonucunda, teşkilat ve tabanımızın arzusu doğrultusunda çıktığım bu yolda Rabbimden her şeyin hayırlısını dilerken, kazananın fani isimler değil baki davamız olması inancımı sizlerle paylaşıyorum.
Medeniyetimize ve milletimize hizmet yolunda, "dava, gönül, birlik, hizmet ve eser siyaseti" vizyonuyla durmak yok, yola devam...
ALLAH yâr ve yardımcımız olsun.

                                                                                                                   Mahmut Sami DOĞANCI  
                                                                                                              AK Parti Kırşehir İl Başkan Adayı


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net