Prof. Dr. Tamer Demir’in yeni yıl mesajı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Prof. Dr. Tamer Demir’in yeni yıl mesajı

Prof. Dr. Tamer Demir’in yeni yıl mesajı

Written By yavuz4040 on 30 Aralık 2014 Salı | 13:19:00


            2014’ ün şu son günlerinde, gelecek yeni yıla her zaman olduğu gibi umutla bakıyoruz. Milletle yaşadığımız tüm olumsuzlukları geride bırakıp geleceğe sevgi ile bakmak zorundayız. Kendim ve Milletim adına her türlü terörün olmadığı, insan hakları ve demokrasinin olduğu, kayırmanın ve ayrıştırmanın olmadığı, ötekileştirme ve yabancılaştırmanın olmadığı, hak edene hakkının verildiği, vatanseverler ile hainlerin aynı kefede tartılmadığı, adaletine eğitimine güvenildiği, din adına ta ki yenin yapılmadığı şahsi ihtirasların devletin milletin adı menfaatlerinin  önüne geçmediği, tüm unsurları ile barışık bir devlet anlayışının yaşatıldığı, bölünme ve parçalanma değil birleşme ve bütünleşmenin sağlandığı,  farkların değil ayrılıkların öne çıkartıldığı, karamsarlığın değil umudun olduğun yeni  bir 2015 geçirmeyi istiyorum.
            Sadece adının yeni olması yetmez. Doğruların yanlışlarla değişimi yenilenme değil olumsuz yöndeki değişimdir. Asıl amaç yanlışları doğrularla değiştirmektir. Yeni yılda da umarım ki doğruların miktarı çoğalsın ve hacmi artsın.
            Yıllardır hak ettiğini alamayan Kırşehirimizin yatırımlarda öncelikli, geri kalmış zincirlerinin kırıldığı, büyüyen ve gelişen eğitim çıtasının yükseldiği, sağlıkta çevre illere vatandaşımızın gitmek zorunda kalmadığı, güvenliği ve emniyet ile huzurla yaşanan bir il olması 2015 için genel temennimdir.
            Sevgi ve hoşgörü her şeyin ilacıdır. Kin ve nefret ise her şeyin felaketidir. Yeni yılın tüm hemşehrilerime sevgi ve hoşgörü getirmesini temenni eder, Yeni yılın şehrimize, ülkemize ve tüm Müslüman Alemine hayırlar getirmesini diler, Sevgi saygı ve hürmetlerimi sunarım.
                                                                                              Prof. Dr. Tamer DEMİR

            
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net