ŞABAN GÜNEŞ DENEYİM VE BAŞARILARINI GENÇLERLE PAYLAŞTI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » ŞABAN GÜNEŞ DENEYİM VE BAŞARILARINI GENÇLERLE PAYLAŞTI

ŞABAN GÜNEŞ DENEYİM VE BAŞARILARINI GENÇLERLE PAYLAŞTI

Written By yavuz4040 on 9 Aralık 2014 Salı | 11:27:00

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunda her dönem geleneksel hale gelen ‘Kariyer Günleri’nin 2014-2015 öğrenim dönemi toplantısının konuğu Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ’ti. Söyleşi Kredi ve Yurtlar Ku
rumu Ahi Evran Kız Öğrenci Yurdunda gerçekleştirildi.


Kredi Yurtlar Kurumunda geçtiğimiz yıllarda başlayan Kariyer Günleri toplantılarının konuğu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ oldu. Hoş ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen söyleşide İl Müdürü Şaban GÜNEŞ öğrencilere; eğitim hayatını, öğrencilik hayatında çekmiş olduğu sıkıntıları ve bunlarla nasıl mücadele ederek başarılı olduğunu, İl Müdürlüğüne nasıl başladığını, sorulu ve cevaplı olarak karşılıklı sohbet havasında anlattı.
İl Müdürü  GÜNEŞ, kurumunun faaliyetleri ve gelinen noktayı yaptığı sunum ile öğrencilerle paylaştı. Çok değil iki yıl içerisinde Kırşehir’in bir spor kenti haline geldiğini, tesisleşmenin yanı sıra bir çok spor branşında sportif başarı elde edildiğini öğrencilere anlattı. Yapımı 9 ay gibi kısa bir süre içeresinde tamamlanan Hirfanlı Gençlik ve İzcilik Eğitim Merkezi hakkında geniş bir sunam yapan  GÜNEŞ, gençlere eğitim merkezini daha yakından görmelerinin sözünü verdi.
Öğrencilerin sorunlarıyla yakından ilgilenen İl Müdürü Şaban GÜNEŞ, sorunların çözümü noktasında her türlü desteği vereceğinin söyledi. Öğrencilerin talepleri doğrultusunda Yurtta Bağlama, Ebru ve Spor kursları açılması için gerekli  çalışmalara hemen başlanacağını, bu kursların verileceği mekanların iliştirilmesi içinde elinden geleni yapacağını kaydetti.
Ahi Evran Kız Öğrenci Yurdu Müdiresi Ümüş ÖZDEMİR amacın yurtlarda barınan yüksek öğrenim gençliğine eğitimde vizyon kariyer hedeflerini yenilikleri işe ilişkin öncelikleri belirleme, iş olanaklarını araştırma, işe başvurma ve başvuru takibi mesleki yenilikleri takip etme iş ilişkilerini yönlendirme konularında katkı sağlamak olduğunu söyledi.
Katılımcı öğrenciler Yurt yönetiminin ‘Kariyer Günleri’ söyleşileri ile ileriye yönelik kendilerince bir hedef çizme konusunda ciddi yardımcı olduklarını belirterek bu imkanı sağladıkları için Yurt Müdiresi Ümüş ÖZDEMİR’e ve deneyimlerini paylaştığı için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ’e ayrıca teşekkür ettiklerini dile getirdiler.
Söyleşi sonrasında Ahi Evran Kız Öğrenci yurdu Müdiresi Ümüş ÖZDEMİR, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüŞaban GÜNEŞ’e günün anısına hediye taktim ettiShare this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net