BAŞKAN ERHAN TALU'DAN TÜRKMEN KARDEŞLARİMİZE YARDIM - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAŞKAN ERHAN TALU'DAN TÜRKMEN KARDEŞLARİMİZE YARDIM

BAŞKAN ERHAN TALU'DAN TÜRKMEN KARDEŞLARİMİZE YARDIM

Written By yavuz4040 on 10 Ocak 2015 Cumartesi | 02:19:00

TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZ İÇİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ YARDIM KAMPANYASINA DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

 Kaman Belediye Başkanı Erhan TALU, Iraklı Türkmenler için başlattıkları yardım kampanyasına, Kaman halkını destek vermeye çağırdı.

             Irak’taki Türkmenlerin yararlarını sarmaya katkı sağlamak amacıyla kampanya başlattıklarını duyuran Başkan TALU, yardım kampanyasına destek vermek isteyen vatandaşların. Irak’ta yaşanan insanlık dramına kayıtsız kalmayacaklarını vurgulayan Belediye Başkanı Erhan TALU , “Biz, bu kampanyayı bir ihsan, bir sosyal faaliyet, hatta bir görev olarak değil, kardeşin kardeşe karşı asli sorumluluğunun ifası olarak görüyoruz. Türkmen kardeşlerimizin başlarına gelen felaketlere, asla duyarsız kalamayız, başımızı çeviremeyiz” dedi
YARDIM KAMPANYASI

Kampanya süresinin 1 ay olmakla birlikte Ankara’da bulunan Türkmen derneklerine yetkililerine teslim edileceğini belirten Başkan Talu, hedeflerinin kampanya sonunda Türkmen kardeşlerimizin yaralarını sarmaya bir nebze de olsa katkı sağlayacak ayni yardım toplamak ve onlara teslim etmiş olmak olduğunu vurguladı. Başkan Talu , “Hayırlı bir niyetle çıktığımız bu yolun, inşallah neticesi de hayırlı olacaktır. Türk halkının en önemli özelliği, çevresinde yaşanan felaketlere duyarlı olmasıdır. Kaman halkının da, başlatmış olduğumuz bu kampanyaya gereken desteği vereceğine inanıyorum. Kampanyamıza katkıda bulunacak her hemşerimize, her kardeşimize şimdiden şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net