YAPARKEN DÜŞÜNMEDİNİZ Mİ? - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » YAPARKEN DÜŞÜNMEDİNİZ Mİ?

YAPARKEN DÜŞÜNMEDİNİZ Mİ?

Written By yavuz4040 on 9 Ocak 2015 Cuma | 10:59:00

Kırşehir Belediyesi meydan yaptı. Yaptımı yaptı. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehire güzel meydan yapacaklarını vurgularken, iki camiyi bütünleştireceğini  ve güzel meydan yapacağını söylemişti. Oysa yapılan meydandan Kırşehir halkı hiçte hoşnut olmadı. Beğendiğin önünde restorant ve kadın aktivite merlkezi vardı vede önünden yol güzergahı geçiyordu. Üstelik restorantın arkasındaki parkta yarım kalmıştı, peki madem böyle bişey yapacaktınız o yapılan parkı tamamlamasaydınız.
Şimdi neoldu trafik tıkandı, millet yazın meydanda yanmaya başladı. Niye o eski durumdaki yeşillik gitti yerini betona bıraktı. Biz o zaman bu meydana bir yorum yapmıştım. Nasıl mı? Demiştikki madem meydan yapacaksınız Günday Kız Yurdunun önünü tamamen kaldırım meydan meydan olsun, bu durumda meydan (L) oluyor ancak o zaman iki cami bütünleşir bu durumda amaç meydan, meydan olmuyor, Beğendiğin önünün açılması oluyor dedik ve o Aşıkpaşa restorantı farklı görüşten olan kişilerin olmasaydı kaldırılmazdı dedik bu durumda amaç meydan yapmak olmuyor, Beğendiğin önünü açılmak oluyor yorumunu yapmıştık.
Gelelim yapılan meydanın şimdiki durumuna:
Yazın millet betondan yanıyor.
Kışın yer altı çarşısı damlıyor.
Yapılan yeni meydanda adı (Kuru Havuz) olan yapımı tamamlanan fiskiyelerden su akmıyor.
Kış geldi şimdide resimdeki gördüğünğüz haliyle vatandaş yürüyemiyor kayıyor. 
Bu durumları yaparken hiçmi düşünmediniz Kırşehir  Belediyesi
Devede bir kulakta olsun misali:
Yer altına inan merdivenlerin cam hali çevreye güzellik verdi, sırıtılması gitti ve meydanın batı bölgesindeki girişin daha kenara alınması ve ayrıca asansör yapılası güzel olan yanıydı.
Bu durumu da taktir ederiz.
Her yapılan işlerin daha iyi yapılması dileğiyle …
Hayırlı çalışmalar.


Share this article :

1 yorum:

  1. Kırşehir'in en büyük sorunu olan trafik meselesinin çözümüne yönelik hiçbirşey yapılmıyor. O meydanın yapılıp Beğendik'in altındaki caddenin kapatılması büyük bir hataydı. Ayrıca Aşıkpaşa Hastanesi'nin önündeki boşluğa çok katlı otopark yapmak dururken Medrese ve külliye yapmanın hiçbir mantığı yok. Şehre ne kazandırdınız ve hangi sorununu çözdünüz onları yaparak?

    YanıtlayınSil

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net