KIRŞEHİR’İN KIZI PAZAR GÜNÜ TÜRKMENLERE AYIRDI… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » KIRŞEHİR’İN KIZI PAZAR GÜNÜ TÜRKMENLERE AYIRDI…

KIRŞEHİR’İN KIZI PAZAR GÜNÜ TÜRKMENLERE AYIRDI…

Written By yavuz4040 on 30 Mart 2015 Pazartesi | 13:16:00

Kırşehir’in kızı MHP Milletvekili a.adayı Assiye Yıldırım hedefimiz sınırlarımız ötesinde ki Türk varlığını yerlerinde GÜÇLÜ ve MUTLU kılmaktır dedi.
MHP İktidarında hiçbir soydaşımız, kardeşimiz yerinden, yurdundan edilmeyecek, kendi memleketinde güçlü, yuvasında mutlukılınacaktır.
İŞİD’i organize eden, besleyip, şımartan, masum insanların üzerine bir cinayet güruhu olarak salan, yerli ve yabancı iş birlikçilerine ve destekçilerine lanet olsun.
Atatürk’ün dediği gibi Misak-ı Milli sınırında soydaşlarımız bulundukları yerde güçlü tutulmalıdır. Onlar, bizim sınırlarımız ötesinde ki en samimi varlıklarımızdır. Düsturundan hareketle Türkmen kardeşlerimiz de kendi memleketlerinde; TELAFER’ de, KERKÜK’ te, ALTINKÖPRÜ’ de TUZHURMATU başta olmak üzere IRAK’ ta ki Türkmen varlığı kendi köy, kasaba ve kentlerinde o yörenin sözü dinlenen itibarlı aileleri haline yeniden getirilecek. 21. yüzyılıTürk Yılı olarak güçlü ve mutlu bir şekilde idrak etmek üzere hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Etrafımızı ateş çemberine döndüren soydaşlarımızı yerinden yurdundan edip, can derdine düşüren İŞİDci politikalar bir daha gelmemek üzere Türk Dünyasından kovulacaktır.   
Ey Türk Evladı, şartlar ne olursa olsun başın yüce dağlar kadar dik alnın, ağrı dağının karı kadar pak olacaktır. Gelecek senindir senin olacaktır.
Kadınlar, İşsizler iş başına, Gençler geleceğe, Bütün Millet Harekete Geçiyoruz dedi.
Türkmen aileler Kırşehir’in Kızı MHP Milletvekili a.adayı Assiye Yıldırım’a teşekkür edip, vekil seçildiğinde kendilerine sahip çıkacağına inandıklarını belirterek uzun uzun dua ettiler
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net