MHP Kırşehir Milletvekili A. Adayı Mehmet Altıparmak: - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » MHP Kırşehir Milletvekili A. Adayı Mehmet Altıparmak:

MHP Kırşehir Milletvekili A. Adayı Mehmet Altıparmak:

Written By yavuz4040 on 7 Mart 2015 Cumartesi | 11:25:00

“AKP iktidarı marifetiyle oynanan oyunları bozalım”
6 Mart Cuma günü Temur Otel’de saat 14.00 ‘ da  aday adaylığını açıkladı. “Ankara’dan gelen aday değil, Ankara’dan proje üretecek aday olarak anılmak için çıktığımız bu yolda yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını nasip etmesini diliyorum. Aday adaylık sürecimi başlatırken tüm Kırşehirlilerimizin oylarına talip olduğunu vurgulamak istiyorum. Uzun yıllardır devam eden, gerek sosyal gerekse siyasi alandaki çalışmalarımın kazandırmış olduğu tecrübe ile artık Türkiye’me, Kırşehir’ime, Milliyetçi Hareket’e ve siz hemşehrilerime hizmet etmek için 7 Haziran’da yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği aday adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum.
“Dünyada bütün ülkeler milli kimlik ilkelerini ön plana çıkarmasına rağmen Türkiye’mizde 13 yıllık AKP iktidarı boyunca bunun tam tersine politikalar izlendi. AKP’lilerin unutturmaya çalıştıkları, milli şuur ilkelerini, Türk milliyetçileri olarak bizler ‘Tek dil, tek vatan, tek bayrak‘ düsturunu bayraklaştırmak ve yaşatmak için aday oldum.


“Eli kanlı terör örgütü PKK’nın siyasalaşmaya çalıştırıldığı, etnik bölücülüğün meşruiyet kazandığı, Türkiye’yi bölme modelleri ile çözüm adı altında pazarlandığı, açılım teranesi ile PKK terör örgütünün emellerinin sahiplenildiği bir dönemden geçiyoruz. Daha dün ‘görüşen namerttir’ denirken bugün Dolmabahçe Sarayında bebek katili İmralı canisi ile açık açık pazarlık yürütüldüğünü günlerden geçiyoruz. Son dönemlerde sürekli dile getirilen Apo canisinin ev hapsi söylemleri, ileride önümüze gelecek olan af söylemleriyle ne kadar karanlık bir dönemden geçtiğimizi görmemek için kör olmak lazım.
“AKP hükümetlerinin 13 yılını geride bıraktığımız yıkım döneminde yoksulluk ve işsizlik ne yazık ki ürkütücü boyutlara ulaştı.
Aziz milletimizin büyük çoğunluğu iş, aş ve ekonomik güçlüklerin pençesinde yaşam savaşı vermeye mahkum edildi.
Kamplaşma ve kutuplaşmalar derinleşti, toplumsal gerginlikler tahrik edilerek hastalık haline geldi. Yolsuzluk ve kanunsuzluklar adeta kurumsallaştırıldı.
“AKP iktidarları aracılığıyla işçi, köylü, emekli, esnaf, memur kredilerle borçlandırılıp hayatları ipotek altına alındı. Benim vatandaşımın gözleri korkutularak ekonomik kriz bahanesi ile oylarını bu söylemlerle ipotek altına almaya çalışan AKP hükümeti 7 Haziran seçimlerinde Yeni Türkiye ve Başkanlık sistemi başlıklarıyla seçimi boş söylemlerle geçiştirmeye çalışsa da inanıyorum ki Türk milletinin naçiz tokadını demokrasi meydanı seçim sandığında mutlaka yiyecektir.
“Milliyetçi Hareket Partisi; milli vicdanlarda tescil edilmiş siyasi kimliği ile milli birlik, milli kimlik ve bölünmez bütünlük konularındaki onurlu duruşu, Türkiye heyecanı, sevdası ve vizyonu ile ülkemizin temel sorunlarını köklü ve kalıcı çözümlere kavuşturacak program ve projeleri ile bunları uygulayacak bilgi, tecrübe ve liyakata sahip inançlı, idealist adaylarıyla 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde tek başına iktidar olacaktır.
“Çağrımız; vatan ve millet sevgisi ile Türkiye’nin onurlu ve huzurlu geleceği ortak paydasında MHP ile aynı duyguları, hassasiyetleri ve endişeleri paylaşanlaradır.
“Çağrımız; gelecek nesillere onurlu ve güçlü bir Türkiye bırakmak isteyenleredir.
“Çağrımız; Türkiye’nin birliğine, dirliğine ve geleceğine duyarlı bütün vatanseverleredir.
“Çağrımız; “Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet, tek dil” anlayışından asla taviz vermeyenleredir.
“Çağrımız; kişisel hakların tam manasıyla kullanılabildiği, temel hakların güvence altına alındığı müreffeh bir Türkiye’de “tok ve hür” yaşamayı, “ayrışıp bölünerek küresel güçlere yem olmaya” tercih edenleredir.
“Çağrımız; ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temel niteliklerinin aşındığını düşünenlere, siyasi vesayetin her alana hükmetmesinden kaygı duyanlara ve “sivil dikta” endişesi taşıyanlaradır.
“Çağrımız; yolu Ahi Evran’ın, Ahmet Yesevi’nin, Mevlana’nın, Yunus Emre’nin, Hacı Bektaşi Veli’nin yolu olanlaradır.
“Çağrımız; camide, okulda ve kışlada siyaset olmasın diyenleredir.
“Çağrımız; yatırım ve üretim yapan, ürettiğinin karşılığını görmek isteyenleredir.
“Çağrımız; çalışan, üreten ve emeğinin karşılığını hakça almak isteyenleredir.
“Çağrımız; demokrasinin erdemine inananlaradır.
“Çağrımız; siz kıymetli Kırşehirlileredir.
“Gelin bir olalım, AKP iktidarı marifetiyle oynanan oyunları bozalım.
“Zor ve çetin bir yolda, yorucu zahmetli günlerimizde; ben ve diğer aday adayı arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız güç ve destekle bu zahmetli yolda yılmadan, yıkılmadan sonuna kadar Türkiye sevdasıyla hep birlikte bu yolları aşacağız. Bu vesileyle tüm aday adayı arkadaşlarıma bu kutsal hizmette başarılar diliyor, yüce Allah yar ve yardımcıları olsun diliyorum.” Dedi.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net