Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi Gülefer Yazıcıoğlu Hastaneye Kaldırıldı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi Gülefer Yazıcıoğlu Hastaneye Kaldırıldı

Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi Gülefer Yazıcıoğlu Hastaneye Kaldırıldı

Written By yavuz4040 on 25 Mart 2015 Çarşamba | 10:23:00

Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu Ankara Adalet Sarayı'nın önünde fenalaştı. Yazıcıoğlu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve partililer helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu'nu, Tacettin Sultan Dergahı'ndaki kabri başında andıktan sonra, yürüyerek, Ankara Adalet Sarayı önüne geldi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici,Ankara Adalet Sarayı önünde partililere yaptığı konuşması sırasında Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu'nun fenalaştığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.
DESTİCİ: 6 YILDIR ADALET ARIYORUZ
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "Beklentimiz, arzumuz, isteğimiz, bütün milletin beklentisi, bu olayın behemehal aydınlatılmasıdır. 6 yıldır adalet arıyoruz. 6 yıldır hukuk içinde kalarak, şehitlerimizin hukukunu arıyoruz. Nasıl bugüne kadar hep birlikte bu davanın peşinde koşmuşsak, bundan sonra da herkes şunu bilsin ki yorgunluk göstermemizi bekleyenler, hayal kırıklığına uğrayacak. Çok şey mi istiyoruz? Ey Türkiye'yi yönetenler, adalet dağıtmakla yükümlü olanlar, Adalet Sarayı'nın önünden sizlere sesleniyoruz. Adalet mülkün temelidir, esasıyla sizlere sesleniyoruz. Ekmek, aş bulmak gecikebilir, temele taş koymak gecikebilir, ama adalet gecikmez, tez verilmeli" dedi.
"BİZDE VURMAK ÖLDÜRMEK YOK"
Bazı partililerin, "Vur de vuralım, öl de ölelim" demesi üzerine Destici, "Bizde vurmak, öldürmek yok. Bizler Türk ve Müslümanız. Allah'ın yasakladığı, Resul'ün yasakladığı hiçbir davranışın içinde olmadık, olmayacağız" dedi.
Altı yıldır adalet aradıklarını tekrarlayan Desteci, hak arayışlarını hukuk içerisinde aradıklarını ifade etti. Bu olayın peşini asla bırakmayacaklarını vurguladı. Yazıcıoğlu'nun yaptığı açıklamanın ardından bir süre daha burada slogan atmayı sürdüren grup, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.
Destici'nin konuşma yaptığı otobüste, Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu ile parti yöneticileri de bulundu.
YAZICIOĞLU'NUN EŞİ GÜLESER YAZICIOĞLU HASTANEYE KALDIRILDI
BBP Genel Başkanı Mustafa DesticiAnkara Adalet Sarayı önünde partililere yaptığı konuşması sırasında Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Güleser Yazıcıoğlu'nun fenalaştığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi. Güleser Yazıcıoğlu'nun fenalaşması partilileri telaşlandırdı. (Haberler.com)
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net