Yaşar Alptekin: Borcumu Kapatınca Evleneceğim - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yaşar Alptekin: Borcumu Kapatınca Evleneceğim

Yaşar Alptekin: Borcumu Kapatınca Evleneceğim

Written By yavuz4040 on 23 Mart 2015 Pazartesi | 11:27:00


Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, borçlarının kendisini strese soktuğunu söyleyerek, "Borcumu kapatınca evleneceğim." dedi.

Mankenliği bırakarak maneviyata yönelenYaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu."HUZURU BULDUM"
53 yaşından olduğunu ve bu yaştan sonra daha çok huzur aradığını söyleyen eskimanken "Rabbim nasip etti bu huzuru buldum. Başkalarının da bu huzuru bulmasına vesile olurum
"KIZIM MANKEN OLSUN İSTEMEM"
Evinde kızıyla birlikte yaşadığını anlatan Alptekin, "Kızınızın manken olmasını ister misiniz?" sorusuna "İstemem" cevabını verdi.
Sonbaharda evleneceğinin müjdesini de veren eski manken "Bana kalsa yarın evleneceğim. Ben o kadar arzu ediyorum ama ayıptır söylemesi borcum var. Borcumu kapattıktan sonra evlenmeyi arzu ediyorum çünkü borçluyken insan biraz stresli oluyor" ifadelerini kullandı. diye gayret gösteriyorum" ifadelerini kullandı
."EŞİM TESETTÜRE GİRECEK"
Eşinin kapanmasını istediğini de ekleyen Alptekin, "Allah'ın izniyle tesettüre girecek. İnşallah güzel bir hayatımız olacak." şeklinde konuştu. (Haberler.com)
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net