“ÇANAKKALE BİR HİLAL UĞRUNA” PROGRAMI KIRŞEHİR'DE - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “ÇANAKKALE BİR HİLAL UĞRUNA” PROGRAMI KIRŞEHİR'DE

“ÇANAKKALE BİR HİLAL UĞRUNA” PROGRAMI KIRŞEHİR'DE

Written By yavuz4040 on 20 Nisan 2015 Pazartesi | 08:22:00

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gençlere Çanakkale ruhunu yaşatmayı ve ecdatla gençler arasında köprü kurmayı amaçlayan ve yıl sonuna kadar 81 ilde düzenlenecek olan “Çanakkale Bir Hilal Uğruna” programı 21 Nisan’da Kırşehir’de yapılacak.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gençlere Çanakkale ruhunu yaşatmayı ve ecdatla gençler arasında köprü kurmayı amaçlayan ve yıl sonuna kadar 81 ilde düzenlenecek olan “Çanakkale Bir Hilal Uğruna” programı 21 Nisan’da Kırşehir’de yapılacak.
21 Nisan 2015 Salı günü Saat 19.00’da Kırşehir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleşecek programda, şair Serdar Tuncer’in şiir dinletileri ile Cihan Yıldız’ın Çanakkale türküleri gençlerde Çanakkale ruhunu tekrar canlandıracak. Etkinlik Çanakkale destanının yaşanmış hikayelerinin anlatılması ile devam edecek.
Program sonunda savaş esnasında ve gerisinde objektiflere yansıyanlardan derlenen fotoğraf sergisinin ve Çanakkale Savaşı’nda kullanılan savaş malzemelerinden örnekler bulunan Çanakkale Savaş Müzesi’ tanıtıma sunulacak.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net