Fatma Girik Çaresizce Hayat Arkadaşının İyileşmesini Bekliyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Fatma Girik Çaresizce Hayat Arkadaşının İyileşmesini Bekliyor

Fatma Girik Çaresizce Hayat Arkadaşının İyileşmesini Bekliyor

Written By yavuz4040 on 7 Nisan 2015 Salı | 06:37:00

Türk sinemasının ünlü yıldızı, 145 gündür yoğun bakımda tedavi gören hayat arkadaşı Memduh Ün'ün iyileşmesini bekliyor.


Türk sinemasının ünlü kadın yıldızlarındanFatma Girik, 145 gündür Muğla'nın Bodrumİlçesi'ndeki bir özel hastanede yoğun bakımda tedavi gören hayat arkadaşı 95 yaşındaki ünlüyönetmen Memduh Ün'ü yalnız bırakmadı. Girik her sabah hastaneye gidip, çaresiz bir şekilde kafeteryada Ün'den gelecek iyi bir haber bekliyor.
EVİNDE RAHATSIZLANMIŞTI
Ünlü yönetmen Memduh Ün, geçen 11 Kasım'da hayat arkadaşı Fatma Girik ile yaşadığı Torba Mahallesi'ndeki evinde rahatsızlandı. Bodrum'da özel hastaneye kaldırılan Ün'e akciğerlerinde sıvı birikmesi, yüksek tansiyon ve yaşa bağlı organ yetmezliği teşhisi konuldu. Ün, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.
İYİ BİR HABER BEKLİYOR
Ünlü sinema oyuncusu Fatma Girik, 145 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren hayat arkadaşını yalnız bırakmıyor. Hergün saat 08.30'da hastaneye giden Girik doktorlardan bilgi alıp, tüm gününü kafeteryada bir köşede oturup, gelecek iyi bir haberi bekliyor. Her gün aynı sandalyede oturup, saat 19.00'a kadar bekleyen Girik, akşamları ise çaresiz eve dönüyor.
"ZİYARETİNİ BİR GÜN BİLE AKSATMADI"
"Fatma Hanım asla ümidini kaybetmedi" diyen yakınları, "Memduh Bey'in iyileşeceğini ve birlikte bir gün evlerine dönecekleri günü bekliyor. Bugüne kadar hastanedeki ziyareti bir gün bile aksatmadı. 'Evde bekle' tekliflerimizi ise asla kabul etmedi" diye konuştu. Haberler.com)Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net