Özgü Namal'dan inanılmaz doğum - Evde doğurdu! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Özgü Namal'dan inanılmaz doğum - Evde doğurdu!

Özgü Namal'dan inanılmaz doğum - Evde doğurdu!

Written By yavuz4040 on 20 Nisan 2015 Pazartesi | 06:42:00

Özgü Namal anne oldu! Reklamcı Serdar Oral'la birlikte olan 35 yaşındaki Özgü Namal, Kilyos'ta ki evinde doğum sancıları başlayınca hastaneye yetişemedi ve doktorunu arayıp evde doğum yaptı.
Özgü Namal'dan inanılmaz doğum! Hamile kaldıktan sonra uzun yıllar oturduğu Bebek'ten Kilyos'a taşınan ünlü oyuncu Özgü Namal önceki gecedoğum sancıları başlayınca hastaneye yetişemeyeceğini anlayıp doktorunu aradı.
EVDE DOĞUM YAPTI
Hemen Özgü Namal'ın evine giden Doktor Gülnihal Bülbül bir ebe yardımıyla doğumu gerçekleştirdi. 3 buçuk kilo 52 santim olarak dünyaya gelen erkek bebeğe Nefes adı verildi.
YOGA VE NEFES EGZERSİZLERİYLE İLGİLENİYOR
2006'da bir şirkette genel müdür olan Oral; Fethiye'de bohem bir hayat sürüyor, yoga ve nefes egzersizleriyle ilgileniyor. Oral geçtiğimiz kış, özellikle yoga tutkunlarının tercihi olan Ölüdeniz'deki Kabak Koyu'nda kaldı.
ÖZGÜ NAMAL KİMDİR?
28 Aralık 1978'de Üsküdar'da doğdu. Selanik kökenli olan annesi Akile Namal emekli bir devlet memuru, Makedonya kökenli babası Kubilay Namal ise emekli bir tüccardır.
1997 yılında profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosu'nda çocuk oyunlarıyla tiyatro oyunculuğuna başlamıştır. Üsküdar Cumhuriyet Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Namal, daha önce Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda da oyunculuk eğitimi almıştır. Sinema ve tiyatro en büyük tutkusuyken, fotoğrafçılık da hobileri arasında yer almaktadır.
2005'te rol aldığı Kiralık Oyun adlı tiyatro oyunundaki performansıyla Afife Tiyatro Ödülleri'nde yardımcı rolde yılın en başarılı müzikal ya da komedi kadın oyuncusu ödülünü elde etti.
Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2014-2015 sezonuna jüri olarak katılmıştır. (Bugün)


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net