Gümüş madalyalı Ebru Şahin’in buruk mutluluğu - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Gümüş madalyalı Ebru Şahin’in buruk mutluluğu

Gümüş madalyalı Ebru Şahin’in buruk mutluluğu

Written By yavuz4040 on 27 Haziran 2015 Cumartesi | 05:48:00

Avrupa Oyunları’nda (Bakü 2015) kadınlar 48 kiloda gümüş madalya kazanan milli judocu Ebru Şahin, birinciliği kaçırdığı için buruk bir sevinç yaşadığını söyledi.
 Şahin, ülkesine madalya kazandırdığı için mutlu olduğunu belirterek, “Çok mutluyum fakat altın madalya olsa bizim için daha güzel olurdu. Bu yüzden biraz buruk bir sevinç yaşıyorum ama yine de mutluyum” ifadelerini kullandı. Son maça kadar iyi bir performans sergilediğini aktaran milli judocu, finalde Belçikalı Charline Van Snick karşısında yaşadığı şanssızlık nedeniyle mücadeleyi kaybettiğini belirtti.

Önce dünya sonra Rio
Türkiye’nin judo müsabakalarında madalya umduğu birçok sporcusu olduğunu ifade eden Ebru Şahin, “İnşallah judoda daha fazla madalya kazanırız. Kadınlarda 78 kilodaki sporcularımız çok iyi, madalya anlamında onlardan ümitliyiz. Ayrıca 73 kiloda yarışan arkadaşlarımız da gayet iyi, umarım onlar da burada madalya sevinci yaşar. Hepimiz onlarla gurur duyuyoruz” değerlendirmesinde bulundu. Milli sporcu, öncelikli hedefinin dünya şampiyonası olduğunu, sonrasında 2016 Rio Olimpiyatları’ndan altın madalya ile dönmek istediğini sözlerine ekledi. (Yeniçağ)
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net