HİRFANLI SEZONU AÇTI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » HİRFANLI SEZONU AÇTI

HİRFANLI SEZONU AÇTI

Written By yavuz4040 on 23 Haziran 2015 Salı | 07:29:00

Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla her yıl düzenlemiş olduğu Gençlik Kampları başladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla her yıl düzenlemiş olduğu Gençlik Kampları başladı. Kırşehir Hirfanlı Doğa Kampı 14-20 Haziran 2015 tarihleri arasında ilk kampçılarını ağırladı. Bir birinden güzel 7 gün geçiren kampçılar burada yaşadıkları dostlukları ve arkadaşlıkları ilerleyen yıllarda asla unutmayacaklar. Gerek yapmış oldukları sportif ve sosyal faaliyetler, gerekse çevre illere yapmış oldukları gezilerle güzel bir anı olarak hafızalarında kalacak.

Gençlik Kampları her döneminde gençlerimize, hayal ettiklerinden çok daha güzel bir hafta geçirecekleri, birbirinden eğlenceli sportif faaliyetlerden eğitici yönü daima ön planda tutulan kişisel gelişim seminerlerine ve sosyal-kültürel gezilere kadar aradıkları, ihtiyaç duydukları, görmek istedikleri her şey var.

Kamplara katılan gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığımızca karşılanmakta ve gençlerden her hangi bir ücret alınmamaktadır.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net