Öztürk:Türk Milleti Asla Yılmayacaktır. - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Öztürk:Türk Milleti Asla Yılmayacaktır.

Öztürk:Türk Milleti Asla Yılmayacaktır.

Written By yavuz4040 on 27 Temmuz 2015 Pazartesi | 11:11:00

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin ÖZTÜRK, şehit olan askerler ve polisler için taziye mesajı yayımladı.
         Başkan Öztürk yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Şehit olan güvenlik güçlerine Allah’tan rahmet dileyen Öztürk, "Son günlerde ülkemizde meydana gelen üzücü olaylar ve aldığımız acı haberler, milletçe hepimizi derinden üzmektedir. Haince saldırılar karşısında Türk milleti asla yılmayacaktır.

         Bölücü terör örgütleri pkk ve işid tarafından, polis memurlarımızın evine girerek uykuda saldırmaları ve askerlerimizi pusuya düşürmeleri sonucunda geçen hafta içerisinde 8 evladımız şehit düşerek yüreklerimiz burkulmuştur. 1000 yıllık kardeşliği bozmak adına ülkemiz üzerinde çeşitli oyunlar oynanmakta, milletimizin kardeşlik bağları yıpratılmaya çalışılmaktadır.  
         Tüm dünya bilmelidir ki, aziz vatanımız ve ay yıldızlı bayrağımız Türk milletinin kutsal değerleri olarak varlığından hiç bir ödün vermeden canımızı seve seve vererek sonsuza dek savunmaya devam edeceğiz. Türk Milletimizin içerisinde bulunduğu bu olumsuz tablodan kurtulma ve terör örgütlerinin kökünü kurutma gücü ve kudreti her zaman için vardır. Vakit kaybedilmeksizin terörle mücadele konusunda emniyet güçlerimize, askerimize tam yetki donatılarak mücadele edilmeli, bunları kökü kazınmalıdır. Sınırlarımız etrafında ülkemize tehdit olabilecek konumdaki bütün hedefler yok edilmelidir. Terör örgütleri, ülkemiz içinde ve dışındaki  destekçileri konumundaki bütün siyasi ve küresel uzantılarına gereken her türlü tedbir alınmalı ve bu destek unsurları ortadan kaldırılmalıdır.
         Eli kanlı terör örgütleri ve onların ağababaları unutmamalıdır ki bu topraklar kolay kazanılmamıştır. Bizim hiç kimseye verecek bir karış toprağımız yoktur. El uzatanların elini koparmasını biliriz.  Bu duygular içerisinde; Kahraman Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, şehitlerimizin kederli ailelerine ve yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, polis teşkilatımıza ve milletimize şahsım ve Kırşehir Ahi Esnaf Teşkılatım adına başsağlığı diliyorum" 

                                                                           Bahamettin ÖZTÜRK
                                                                                     BaşkanShare this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net