TÜRK KIZILAYI’NDAN İFTAR YEMEĞİ - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » TÜRK KIZILAYI’NDAN İFTAR YEMEĞİ

TÜRK KIZILAYI’NDAN İFTAR YEMEĞİ

Written By yavuz4040 on 9 Temmuz 2015 Perşembe | 06:57:00

Türk Kızılay’ı Cacabey Meydanında iftar yemeği verecek. Türk Kızılay’ı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur Kırşehir’de paylaşım ayının adına yakışır şekilde bir organizasyonla insanları bir araya getireceklerini söyledi.
Türk Kızılay’ı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur: 10 Temmuz 2015 Cuma Saat 20.00’da  verecekleri iftara tüm Kırşehir halkını davet etti.
 Türk Kızılay’ı vereceği iftar yemeği ile vatandaşları bir araya getirecek. Cacabey Meydanında düzenlenecek ve “Türk Kızılay’ı Paylaşmanın Adıdır” sloganı verilecek iftara Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Ahmet Lütfü Akar da katılacak.

Uygur açıklamasında, “Kırşehir’de olduğu gibi Türkiye’nin bir çok bölgesinde Kızılay faaliyet göstermekte. Genel Başkanımızın da katılacağı programda binleri bir araya getirerek paylaşma ruhunu bu önemli ayda yaşatacağız. Biliyoruz ki sevgi ve şefkat ile ulaşılması gereken bir çok insan var. Cacabey Meydanında 10 Temmuz 2015 Cuma günü gerçekleştireceğimiz iftarımıza toplumumuzun her kesiminden insanı bekliyoruz” dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net