Basketbol fikstürü çekildi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Basketbol fikstürü çekildi

Basketbol fikstürü çekildi

Written By yavuz4040 on 4 Ağustos 2015 Salı | 11:35:00

Basketbol Ligi 2015-2016 sezonunun fikstürü çekildi.

Basketbol Süper Ligi'nde 2015 - 2016 sezonunun fikstürü çekildi.

10 Ekim'de start alacak organizsyonun ilk haftasında karşılaşacak takımlar belirlendi.
1. hafta

Anadolu Efes - Torku Konyaspor
Royal Halı Gaziantep - Darüşşafaka Doğuş
Trabzonspor - Galatasaray
İstanbul Büyükşehir Belediye - Banvit
Türk Telekom - Demir İnşaat TÜYAP Büyükçekmece
Beşiktaş - Pınar Karşıyaka
Fenerbahçe - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Uşak Sportif - Yeşilgiresun Belediye

2. Hafta:
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe
Torku Konyaspor Basket-Royal Halı Gaziantep
Galatasaray-Anadolu Efes
Banvit-Trabzonspor Medicalpark
Demir İnşaat Büyükçekmece-İstanbul BBSK
Pınar Karşıyaka-Türk Telekom 
Yeşil Giresun Belediye-Beşiktaş

3. Hafta:
Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe-Torku Konyaspor Basket
Royal Halı Gaziantep-Galatasaray 
Anadolu Efes-Banvit
Trabzonspor Medicalpark-Demir İnşaat Büyükçekmece
İstanbul BBSK-Pınar Karşıyaka
Türk Telekom-Beşiktaş
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Yeşil Giresun Belediye

4. Hafta:
Torku Konyaspor Basket-Uşak Sportif
Galatasaray-Fenerbahçe
Banvit-Royal Halı Gaziantep
Demir İnşaat Büyükçekmece-Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka-Trabzonspor Medicalpark
Beşiktaş-İstanbul BBSK
Yeşil Giresun Belediye-Türk Telekom
Darüşşafaka Doğuş-Rönesans TED Ankara Kolejliler

5. Hafta:
Uşak Sportif -Galatasaray
Fenerbahçe-Banvit
Royal Hali Gaziantep-Demir İnşaat Büyükçekmece
Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medicalpark-Beşiktaş
İstanbul BBSK-Türk Telekom
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Torku Konyaspor Basket
Darüşşafaka Doğuş-Yeşil Giresun Belediye

6. Hafta:
Banvit-Uşak Sportif
Demir İnşaat Büyükçekmece-Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka-Royal Halı Gaziantep
Beşiktaş-Anadolu Efes
Türk Telekom-Trabzonspor Medicalpark
Yeşil Giresun Belediye-İstanbul BBSK
Galatasaray-Rönesans TED Ankara Kolejliler
Torku Konyaspor Basket-Darüşşafaka Doğuş

7. Hafta:
Uşak Sportif-Demir İnşaat Büyükçekmece
Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka
Royal Halı Gaziantep-Beşiktaş
Anadolu Efes- Türk Telekom
Trabzonspor Medicalpark-İstanbul BBSK
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Banvit
Darüşşafaka Doğuş-Galatasaray
Torku Konyaspor Basket-Yeşil Giresun Belediye

 8. Hafta:
Pınar Karşıyaka-Uşak Sportif
Beşiktaş-Fenerbahçe
Türk Telekom-Royal Halı Gaziantep
İstanbul BBSK-Anadolu Efes
Yeşil Giresun Belediye-Trabzonspor Medicalpark
Demir İnşaat Büyükçekmece-Rönesans TED Ankara Kolejliler
Banvit-Darüşşafaka Doğuş
Galatasaray-Torku Konyaspor Basket

9. Hafta:
Uşak Sportif-Beşiktaş
Fenerbahçe-Türk Telekom
Royal Halı Gaziantep-İstanbul BBSK
Anadolu Efes-Trabzonspor Medicalpark
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Doğuş-Demir İnşaat Büykçekmece
Torku Konyaspor Basket-Banvit
Galatasaray-Yeşil Giresun Belediye

10. Hafta:
Türk Telekom-Uşak Sportif
İstanbul BBSK-Fenerbahçe
Trabzonspor Medicalpark-Royal Halı Gaziantep
Yeşil Giresun Belediye-Anadolu Efes
Beşiktaş-Rönesans TED Ankara Kolejliler
Pınar Karşıyaka-Darüşşafa Doğuş
Demir İnşat Büyükçekmece-Torku Konyaspor Basket
Banvit- Galatasaray

11. Hafta:
Uşak Sportif-İstanbul BBSK
Fenerbahçe-Trabzonspor Medicalpark
Royal Halı Gaziantep-Anadolu Efes
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Türk Telekom
Darüşşafaka Doğuş-Beşiktaş
Torku Konyaspor Basket-Pınar Karşıyaka
Galatasaray-Demir İstanbul Büyükçekmece
Banvit-Yeşil Giresun Belediye

12. Hafta:
Trabzonspor Medicalpark-Uşak Sportif
Anadolu Efes-Fenerbahçe
Yeşil Giresun Belediye-Royal Halı Gaziantep
İstanbul BBSK-Rönesans TED Ankara Kolejliler
Türk Telekom-Darüşşafaka Doğuş
Beşiktaş-Torku Konyaspor Basket
Pınar Karşıyaka-Galatasaray
Demir İnşaat Büyükçekmece-Banvit

13. Hafta:
Uşak Sportif-Anadolu Efes
Fenerbahçe-Royal Halı Gaziantep
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Trabzonspor Medicalpark
Darüşşafaka Doğuş-İstanbul BBSK
Torku Konyaspor Basket-Türk Telekom
Galatasaray-Beşiktaş
Banvit-Pınar Karşıyaka
Demir İnşaat Büyükçekmece-Yeşil Giresun Belediye

14. Hafta:
Royal Halı Gaziantep-Uşak Sportif
Yeşil Giresun Belediye-Fenerbahçe
Anadolu Efes-Rönesans TED Ankara Kolejliler
Trabzonspor Medicalpark-Darüşşafaka Doğuş
İstanbul BBSK-Torku Konyaspor Basket
Türk Telekom-Galatasaray
Beşiktaş-Banvit
Pınar Karşıyaka-Demir İnşaat Büyükçekmece 

15. Hafta:
Uşak Sportif-Fenerbahçe
Rönesans TED Ankara Kolejliler-Royal Halı Gaziantep
Darüşşafaka Doğuş-Anadolu Efes
Torku Konyaspor Basket-Trabzonspor Medicalpark
Galatasaray-İstanbul BBSK
Banvit-Türk Telekom
Demir İnşaat Büyükçekmece-Beşiktaş
Pınar Karşıyaka-Yeşil Giresun Belediye
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net