Müjde Ar'ın Başı Dolandırıcılarla Belaya Girdi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Müjde Ar'ın Başı Dolandırıcılarla Belaya Girdi

Müjde Ar'ın Başı Dolandırıcılarla Belaya Girdi

Written By yavuz4040 on 27 Ağustos 2015 Perşembe | 03:20:00

Sosyal medyada kendi adına açılan sahne hesaplar yüzünden mahkemeye giden Ar, "Müjde Ar ismini satın aldım" diyen bir kişinin kendisinden 50 bin dolar istediğini söyledi.

Sahne hesaplar yüzünden mahkemeye gidenMüjde Ar, "Müjde Ar ismini satın aldım" diyen bir kişinin kendisinden 50 bin dolar istediğini söyledi.
MAHKEMEYE VERECEK
Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Müjde Ar, kendi adı kullanılarak sosyal medya mecralarında açılan hesapları mahkemeye vereceğini söyledi.
"BU DURUM İNSANI ÇILDIRTIYOR"
Sosyal medyada olmadığı halde, Twitter,Instagram ve Facebook'ta adına resmi hesaplar adı altında paylaşımlar yapılması üzerine, "Bu durum ister istemez insanı çıldırtıyor. Muhtemelen kendini tatmin etmeye çalışan birisi ama yaptıkları yanına kâr kalmayacak. En kısa sürede bilişim suçları ile ilgili olarak hukuki yollara başvuracağım" diyen Ar, "Kim veriyor bu hakkı onlara, sahte hesap açarak insanları kandırıyorlar" sözleriyle sitem etti. Ar tanımadığı birisinin de telefon açarak, "Müjde Ar ismini ben satın aldım" diyerek 50 bin dolar talep ettiğini de söyledi.Instagram sayfasında, "Tek gerçek Instagram hesabım, taklitlerine itibar etmeyiniz!" yazısına sitem eden sanatçı, "Twitter, Instagram ve Facebook hesabım yok" şeklinde konuştu.(Haberler.com)
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net