"Filenin Sultanları"na yeni sponsor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » "Filenin Sultanları"na yeni sponsor

"Filenin Sultanları"na yeni sponsor

Written By yavuz4040 on 17 Eylül 2015 Perşembe | 11:54:00

Kadın bakım markalarından Orkid ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.
Kadın bakım markalarından Orkid, "Filenin Sultanları"na sponsor oldu.
Barbaros Point Otel'de yapılan törende Türkiye Voleybol Federasyonu(TVF) ile sponsor firma arasında 3 yıllık sözleşme imzalandı. TVF Başkanı Özkan Mutlugil, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Ferhat Akbaş ve oyuncuları ile teknik heyet de törende hazır bulundu.
Başkan Mutlugil, burada yaptığı konuşmada, yapılan iş birliğiyle "Filenin Sultanları"nın önemli başarılara imza atacağını vurgulayarak, "İlk hedef Avrupa Şampiyonası'nda final oynamak. Ocak ayında Ankara'da düzenlenecek Olimpiyat elemelerini aşarak Rio Olimpiyat oyunlarında madalya kazanmak için tüm çalışmalarımız devam edecek. Türk voleybolunun hak ettiğine inandığımız ilgiyi artırma noktasında Orkid'in vermiş olduğu katkıya federasyonumuz adına teşekkür ediyorum. Umarım hep birlikte voleybolumuzu daha ileri seviyelere taşıyacağız" dedi.
Tankut Turnaoğlu da genç kızlara ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye önem verdiklerini belirterek, "Onlara destek verebilecek projelerin içinde olmayı hedefliyoruz. TVF sponsorluğumuz da bu hedefimizin bir ayağı. Türkiye Bayan Milli Voleybol Takımımıza Avrupa Şampiyonası'nda başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.
"Filenin Sultanları"nın kaptanı Gözde Kırdar ise sponsor firmaya teşekkür ederken, yeni zaferler kazanarak tüm dünyaya Türk kadınının gücünü göstermek istediklerini söyledi.
Konuşmaların ardından Mutlugil ve Milli Takım Kaptanı Kırdar, Tankut Turnaoğlu'na milli takım sporcuları tarafından imzalanan formaları hediye etti. (TRT SPOR)
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net