“ Kurtbeli’nin Korunma Sözünü Verdi ” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “ Kurtbeli’nin Korunma Sözünü Verdi ”

“ Kurtbeli’nin Korunma Sözünü Verdi ”

Written By yavuz4040 on 6 Eylül 2015 Pazar | 08:35:00

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, toplu temel atma ve açılış törenlerine katılmak üzere Kırşehir’de çeşitli açılışları gerçekleştirdi.
Programa ; Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Milletvekili Salih Çetinkaya, Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, DSİ Genel Müdürü, Orman Genel Müdürü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü, bakanlık bürokratları, il protokolü ve vatandaşlar katıldı.

İlk ziyareti Vali Şentürk’ü ziyeter eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Vali Necati Şentürk ‘ten İl hakkında bilgiler aldı.
 
Basın mensuplarına, Bakanlığınca Kırşehir’de yürütülen yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Bakan Eroğlu, Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Mezuniyet Törenine de katıldı.

Cacabey Camiinde Cuma namazını kılan Eroğlu,  Cuma namazı sonrasında İlimizde geleneksel olarak düzenlenen Ahi Pilavı dağıtımına katılarak vatandaşlara Ahi Pilavı dağıttı.
Bakan Eroğlu burada gazeteci Adem Demirci’nin 1 yılı geçmesine rağmen bazı hizmetlerin ihalelerinin yapılması, ödeneklerinin ayrılması ve bu hizmetler için parasal sorun olmamasına rağmen  hiçbir çalışmanın olmadığı yönündeki sorusu karşısında Bakan Eroğlu İl Protokolunun yanında Orman İşletme Müdürü Hakan Koçyiğit’i çağırarak konu ile ilgili bilgi aldı. İl Müdürü Koçyiğit’in Kaman Demirli Kasabası Kurtbeli mevkiindeki tüm ormanlık alanın korunma direk ve tel örgülerinin bu yıl içinde yapılması sözünü verdi.Bakan Veysel Eroğlu, daha sonra Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvanlar Parkı Toplu Temel Atma ve Açılış Törenine geçti.


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Belediye Başkanlığına yaptığı ziyaretin ardından ilimizden ayrıldı.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net