MHP'den Çizik Yiyen Meral Akşener Sessizliğini Bozdu - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » MHP'den Çizik Yiyen Meral Akşener Sessizliğini Bozdu

MHP'den Çizik Yiyen Meral Akşener Sessizliğini Bozdu

Written By yavuz4040 on 20 Eylül 2015 Pazar | 06:55:00

MHP'nin 1 Kasım'daki seçim için hazırladığı listede yer almayan Meral Akşener, "Devlet Bey, çok ön plana çıkmamdan rahatsız oldu." dedi.

MHP'nin 1 Kasım milletvekili aday listesinde yer almayan MHP Meclis Eski BaşkanvekiliMeral Akşener, açıklamalarıyla Bahçeli'yi topa tuttu.
İlk kez konuşan MHP Meclis Eski Başkanvekili Meral Akşener, listede çizik yemesiyle ilgili suskunluğunu yakın çevresine bozdu ve "Kırgın değilim, kızgınım" değerlendirmesi yaptı.
BAHÇELİ'YE TEPKİ GÖSTERDİ
Aday listesine konulmadığını İstanbul'da öğrendikten sonra telefonlarını kapatan Akşener,MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye tepki gösterdi. Sözcü'de yer alan habere göre; Meral Akşener, yakın çevresine şu değerlendirmeleri yaptı:
"ÖN PLANA ÇIKMAMDAN RAHATSIZ OLDU"
"Hakkımda o kadar konuştu, konuştu sonra da yemin töreni sırasında Meclis Genel Kurulu'nda yanına çağırdı. 12 dakika yanında oturdum. O kadar dayanabildim sonra kalktım.
Devlet Bey, çok ön plana çıkmamdan rahatsız oldu. 7 Haziran seçimlerinde beni aday göstermeyeceğini düşündüm, ama aday gösterince şaşırdım. Bu sefer aday yapmaz dedim. O yüzden adaylık başvurumu kendim yapmadım. Danışmanım aracılığı ile başvuruda bulundum.
"BENİ GENEL MERKEZ'E AYAĞINA ÇAĞIRDI"
Meclis'teki yemin töreni sonrası kendisiyle hiç görüşmedim, bir araya gelmedim. Bu süreçte bir aracı vasıtası ile görüşmek için beni Genel Merkez'e ayağına çağırdı, gitmedim.
"1 KASIM'DAN SONRA YOL HARİTAMI ÇİZECEĞİM"
1 Kasım'a kadar evimde gelişmeleri izleyeceğim. 1 Kasım sonrası izleyeceğim yol haritamı çizeceğim." (Kaynak: Sözcü)
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net