Ronaldo'dan Türkiye'ye mesaj var - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Ronaldo'dan Türkiye'ye mesaj var

Ronaldo'dan Türkiye'ye mesaj var

Written By yavuz4040 on 10 Eylül 2015 Perşembe | 02:34:00

Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes, yıldız futbolcunun Türkiye'de yaşanan terör olaylarına çok üzüldüğünü söyledi.

Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan ve toplumsal olaylara da duyarlılık gösteren Real Madrid’in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Türkiye’deki terör olaylarına da sessiz kalmadı.
Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan fenomen sporcu, menajeri Jorge Mendes Fanatik gazetesine konuştu ve şehitlere saygı mesajları gönderdi. 
Jorge Mendes, Ronaldo’nun duygu ve düşüncelerini aktardı.  İşte Mendes aracılığı ile Ronaldo’nun Türk halkına mesajları:

ACINIZI PAYLAŞIYOR

“Sosyal medyada bu konuda bir şey yazmadı diye lütfen olaylardan haberi olmadığı ya da duyarsız kaldığı düşünülmesin. Sadece takdir edersiniz ki Ronaldo dünya çapınca takipçisi olan bir yıldız. Bu nedenle çok sayıda paylaşım isteği geliyor ve yetişmek mümkün olmuyor. Ayrıca kulübü Real Madrid de artık sosyal medya hesabını yönetme kararı aldı. Her mesaj kulüp tarafından onaylanmak zorunda. Ancak Ronaldo Türkiye’yi ve Türkler’i çok seviyor. Sizlerle aynı duygular içindeyiz ve acınızı paylaşıyoruz.” (En Son Haber)
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net