TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN

TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN

Written By yavuz4040 on 7 Eylül 2015 Pazartesi | 10:00:00

Son günlerde artarak devam eden terör olayları ve birbiri ardına gelen şehit haberleri milletimizin yüreklerini dağlamaya devam ederken, bir acı haberde  Hakkari Dağlıca'dan geldi.
Acı habere ilişkin bir açıklama yapan Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Şube  Başkanı Bilal TÜRK, Türk milletine baş sağlığı dilerken, "Çözüm diyerek bu milleti kandıranlar bunun hesabını vermelidir" dedi.Türk, "Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde askerlerimize yönelik yapılan haince saldırılar bir kez daha bizleri yasa boğmuştur. İlk gelen bilgilere göre bölgede çok sayıda şehitlerimizin ve bir çok askerimizin de yaralı olduğu ifade edilmektedir.Ne yazık ki yetkililer şehit sayısını dahi açıklayamıyorlar.Bu bir acizliktir.
Son günlerde hızla artış gösteren ve ocaklara yangınlar düşüren terörü ve terör örgütünü lanetliyorum. Bu hainlere çözüm süreci adı altında canlandırılmalarını sağlayan ve palazlandıran siyasi iradeyi Türk milleti bir kenara not etmiştir.
Habur'da, Oslo'da, Kandil'de ve her yerde teröristlere çözüm süreci adı altında laf ettirmeyenler, bugün bunun bedelini millete ve milletin evlatlarına ödetmektedirler.
"Analar ağlamasın" diye başlatılan bu sürecin bir yutturmacadan ibaret olduğu artık çok net ortadadır. Türk milletinin çözüm süreci adı altında yıllardır oyalandığı, hainlerin ise bu süreçte mevzi kazandığı bir kez daha anlaşılmıştır.
Yetkililer artık üzerine düşeni yapmalı, "Terörle müzakere değil, mücadele" yolunu benimseyerek toprağa düşen şehitlerimizin kanını yerde bırakmamalıdır.
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen ailesi olarak,şehit olan tüm askerlerimize ve emniyet güçlerimize yüce Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum.Şehit Aileleri, yakınları ve Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyorum. "
Bu vesileyle Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Güçlerimize yapılan saldırıyı kınıyor,bütün üyelerimizi ve milletimizi bayrak asmaya davet ediyorum.
"Ne Mutlu Türk'üm Diyene"
                                                                                                                                             Bilal TÜRK
                                                                                                                                   Kamu-Sen İl Temsilcisi
                                                                                                                              Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net