“1 Kasım’da rekorumuzu 2-0’la taçlandıracağız” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “1 Kasım’da rekorumuzu 2-0’la taçlandıracağız”

“1 Kasım’da rekorumuzu 2-0’la taçlandıracağız”

Written By yavuz4040 on 13 Ekim 2015 Salı | 11:44:00

AK PARTİ Kırşehir  milletvekili ve adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan 1 Kasım seçim çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti Kırşehir teşkilatları 1 Kasım milletvekilliği genel seçimleri öncesinde çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan , Başladığımız seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyoruz. Çalmadığımız kapı, gitmediğimiz yer kalmayacak. Şuanda da ara vermeden hatta hızlanmış biçimde seçim çalışmalarına devam ediyoruz. Mümkün oldukça daha çok vatandaşımıza, seçmenimize ulaşmak için çaba sarfediyoruz. 
Vatandaşların istek ve önerilerini dinleyen Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimde destek isterken, “AK Parti’nin Kırşehir’e yaptığı hizmetleri herkes biliyor. Bu hizmetlerin devamı için sizden 4 yıllık daha yetki istiyoruz. Meclis’e iki vekille gidersek ve iktidardan yana yer alırsak, hizmet daha kolay gelir. 1 Kasım’da Kırşehir’de olduğu gibi, ülke genelinde çok farklı sonuç ortaya çıkacak ve AK Parti, tek başına iktidara gelecek.13 yıldır istikrardan yana oy kullanan Kırşehirliler, bu seçimde de istikrardan yana oy olacaklarını gösterecekler. 1 Kasım’da Kırşehir’deki oyumuzu arttırmak suretiyle Meclis’e iki vekille gideceğimize inanıyoruz. Bunu esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde görüyoruz.

            Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve  Mikail Aslan, birçok proje hazırlığı yaptıklarını belirterek, “Kırşehir’e  yapılacak o kadar çok iş var ki bunların hepsini hayata geçireceğiz. Köylerimizde, kasabalarımızda, ilçelerimizde planlanan işler var. Bu projelerin yapılması için Ankara’da birebir takip yapmak gerekiyor. Bu işler bitince daha o kadar çok proje var ki bir dakika bile bekleyecek zamanımız yok. Yeni okullar, ek hastane binaları, ilçelerimizin yolları, organize sanayi bölgesi, esnafımıza yönelik projeler, Üniversitemiz için projelerimiz var. Bunların hepsini 1 Kasım’dan sonra inşallah hep birlikte yapacak ve Kırşehir’imizin kalkınmasına, büyümesine birlikte şahit olacağız.İnşallah 1 Kasım akşamı AK PARTİ'nin zaferiyle ve tek başına iktidarıyla sonuçlanacak bir seçimi bekliyoruz” dediler.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net