“Ak Parti Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan Köyleri ziyaret ettiler.” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “Ak Parti Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan Köyleri ziyaret ettiler.”

“Ak Parti Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan Köyleri ziyaret ettiler.”

Written By yavuz4040 on 13 Ekim 2015 Salı | 11:31:00

AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan Merkeze bağlı köyleri ziyaret etti.  Adaylar Köylerdeki Vatandaşlar tarafından coşku ile karşılandı.
AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları  Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan , seçim çalışmaları kapsamında Merkeze bağlı köyleri dolaşarak, köyde yaşayan vatandaşları ziyaret ettiler. Köylerdeki vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen vekil adayları  1 Kasım Genel seçimlerinde Ak Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğini söylediler.
1 Kasım seçimleri öncesi ilçe, belde, köy, mahalle demeden dolaşan Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  Kırşehir’e bağlı merkez köylerde vatandaşlarla bir araya geldiler.  Köylü vatandaşların yoğun bir ilgi gösterdiği vekil adayları vatandaşlarla buluşarak sorunlarını yerinde dinledi. Köylerdeki  esnafları da  teker teker gezerek hayırlı işler temennisinde bulunan Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan yaptıkları açıklamada “ Köylerin susuz, elektriksiz bırakıldığı günlerden, köylere internetten uydu televizyona kadar her türlü imkanın getirildiği şartlara AK Parti iktidarı ile ulaşıldığını hatırlattılar. Vatandaşlardan köyler mahrumiyet bölgesi olmasın, köylüler de her türlü imkândan faydalansın diye AK Parti’yi desteklemelerini istediler. Hükümetlerimiz esnaf, sanatkârımızın, köylümüzün, çiftçimizin  yanında oldu. Birçok desteklemeyi hayata geçiren hükümetlerimiz esnafımıza ve çiftçimize rahat bir nefes aldırdı. 2002 önceki Türkiye ile şimdi Türkiye arasında büyük farkların olduğuna dikkat çektiler.

AK Parti Kırşehir  Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan , “13 yılda Kırşehir,İlçe ve Köyerine  gelen yatırımlar belli. Bu yatırımlar yeterlimi, yeterli değil. İşte yatırımların devamı için, huzurun devam etmesi için yine desteğinize ihtiyacımız var. Sorunları çözmek için varız. 1 Kasım’da elinizi vicdanınıza koyun ve geleceğiniz için, geleceğimiz için oyunuzu AK Partiye verin. Çünkü biz hepimiz için diyoruz ki; refah, huzur, güvenli bir gelecek için oylarınızı AK Partiye verin. Bu seçimlerinde dünyanın gözü bizde olacak. Biz mazlumun, fakirin hizmet partisiyiz. Onları için elimizden geleni yapacağız. Vatandaşlarımız 1 Kasım’ı heyecanla bekliyorlar ve bize çok güzel teveccüh gösteriyorlar.1 Kasım’ı beklediklerini görüyoruz. İnşallah 2 milletvekilliğini ’de kazanacağız. “ dediler
         Çetinkaya ve Arslan, köy sakinlerinin kendilerine gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ettiler.   


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net