BBP KIRŞEHİR TEŞKİLATI ADAYLARINI BASINA TANITTI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BBP KIRŞEHİR TEŞKİLATI ADAYLARINI BASINA TANITTI

BBP KIRŞEHİR TEŞKİLATI ADAYLARINI BASINA TANITTI

Written By yavuz4040 on 9 Ekim 2015 Cuma | 10:25:00


BBP KIRŞEHİR TEŞKİLATI ADAYLARINI BASINA TANITTI


Büyük Birlik Partisi Kırşehir teşkilatı bugün saat 09:00  Mupa Kafe Bistro’da adaylarıyla basına kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıda basına konuşan BBP Kırşehir il başkanı Tarık Aykanat, ‘Arkamızda Yüce Allah’ımız ve milletimiz vardır. Bizlerin yanında Amerika, İsrail ve holding sahipleri de yoktur. Partisinin safını belirle sloganı ile yola çıktıklarını vurgulayan İl Başkanı Aykanat, “Kendi teşkilatlarımızda dahi yanlış olan ne var ise onları söylemekten kaçınmıyoruz. Bugün güç sahiplerinin yanında olmak adına davamızdan taviz vermiyor davanın gereği ne ise onu yapıyoruz’ dedi.

Kahvaltıda konuşan BBP Kırşehir milletvekilleri Veysel Demir ve Ersan Altan,  BBP’sinde çeşitli dallarda görev aldıklarını ve Kırşehir'e hizmet etmek için aday olduklarını belirttiler.

Parti Teşkilatının basına aday tanıtmasında istişare ve tanışma toplantısına Dulkadirliler destek verirken toplantıya Merkez İlçe Başkanı Mustafa Demirbaş, Alperen Ocakları Başkanı Ercan Zengin, Milletvekili adayı Veysel Demir, Ersan Altan ve Kırşehir basın mensupları katıldı.

Ayrıca, 11 ekim 2015 Pazar günü saat 17:00’de Dulkadirliler Derneginde aday tanıtımı yapılacağı bildirildi.

 

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net