BÜYÜK PROJELER BÜYÜK ADAMLARIN İŞİ..! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BÜYÜK PROJELER BÜYÜK ADAMLARIN İŞİ..!

BÜYÜK PROJELER BÜYÜK ADAMLARIN İŞİ..!

Written By yavuz4040 on 8 Ekim 2015 Perşembe | 10:32:00

Kırşehir'e hizmet eden milletvekilleri yaptıkları büyük projelerle halkın gönlünde taht kurarlar.
 Gelmiş geçmiş milletvekilleri arsında çok nadir bulunan bu Kırşehir’in öz evlatlarından olan Mikail Aslan projeleriyle çalışmalarıyla ve hayata geçirdiği hizmetlerle devamlı anılan bir milletvekili olma özelliğini taşımaktadır.
Ak Parti’de 3 dönem milletvekili olmadığı için bundan önceki milletvekili seçiminde aday gösterilmeyen Mikail Aslan bu dönem milletvekili adaylılığının kesinleşmesiyle Kırşehir’de yatırımların ve projelerin kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.
Geçmiş dönemi bir kayıp dönem olarak gören Kırşehir halkı bundan sonraki dönemde Mikail Aslan’la birlikte şehrin büyümesi ve gelişmesinin beklentisi içerisinde bulunuyor. Kırşehir halkına açıklamalarda bulunan milletvekili adayı Mikail Aslan, geçmiş dönemlerdeki projelerin tamamlanamayan ve bundan sonraki yeni projelerle ilgili müjdeler verdi.
Milletvekili adayı Mikail Aslan Kırşehir gerek sanayisi ve gerekse tarımsal gelişmişlik hedeflerinde yapacakları yeni projelerle Ankara ve Kayseri arasında sıkışmış bir il olma özelliğinden kurtulacağını söyledi.
Kırşehir’de okullaşma, eğitim ve öğretim dalında geçmişte yaptıkları hizmetlerin devamının geleceğinin ve Kırşehir’i eğitim ve öğretimde marka il yapılacağını belirtti.
Kırşehir elinde bulundurduğu değerlerden başta jeotermal olmak üzere tarım alanlarındaki verimliliği artırma yönünde projeler hazırladıklarını  ve bu projelerle Kırşehir’de isdihdamın artırılması yönündeki çalışmaların devam edeceğini  vurguladı.

Büyük projelerin büyük adamların yapabileceği konusunda hem fikir olan Kırşehir halkı Mikail Aslana’a açık destek veriyor.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net