CEMİL ÇİÇEK KIDEMİNİ KONUŞTURDU - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » CEMİL ÇİÇEK KIDEMİNİ KONUŞTURDU

CEMİL ÇİÇEK KIDEMİNİ KONUŞTURDU

Written By yavuz4040 on 25 Ekim 2015 Pazar | 11:30:00

Türk siyasetinde en kıdemli siyasetçi olarak, tarihe geçecek olan Eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek Kırşehir’de hemşehrileriyle buluştu.
Otel Terme’de partililerle bir araya gelen Eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek Kırşehirllilere Ülkemizde yaşanan son gelişmeler hakkında bilgiler verdi.
Yozgat milletvekili olarak siyasi arenada kendine yer bulan ve değişik partilerin vazgeçilmez siyasetçisi olarak mecliste bulunan Cemil Çiçek Kırşehir’de dünden bugüne Türk siyasi gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Çiçek, Türkiye’nin son 20 yılını analiz ederken daha düne kadar yapılamayan ve yapılması nın hayal olarak görüldüğü bir çok hizmetleri başardıklarını anlattı. Çiçek, Türk siyasi hayatında hükümetlerin mutlaka tek başına iktidar olması gerektiğini koalisyonların Türkiye’nin gelişmesinde bir engel oluşturduğunu son 13 yılda yaşanan tek parti iktidarı ile ülkemiz 2023’e dünyanın elle gösterilir bir ülkesi olacaktı ancak son yaşanan siyasi gelişmeler ortadoğudaki çıkmazlar Türkiye için birer engel olması için iç ve dış mihrakların oyunlarıyla karşı karşıyayız. Onun için diyorum ki Bozok yaylasından şirin Kırşehirimize selamlar getirdim. Türkmen boyu bu Anadolu yiğitlerinin bol olduğu bu ilimizin iyi, düşünmesi lazım. Bizler ülkemiz için şehitler vermiş bir bölgenin bir şehrin insanlarıyız. Mantıklı düşünmek lazım ülkemiz için fedakarlığa hazur olmalıyız. Şu an geldiğimiz noktada ülkemiz ya kalkınmış ülkeler arasında olacak yada yerinde saymaya devam eden, çiftçisiyle işçisiyle beklentiler içinde olan bir toplum haline döneceğiz. 1 Kasım bunun için çok önemlidir. Herkesin oy kullanmaya davet ediyorum. Katılımın az olması seçimin bir diktatörya seçimi gibi algılanmasının önüne geçilmesi gerekmektedir. Vatandaşımız oylarıyla hem vatandaşlık görevini hem de ülkenin geleceğini yerine getirmesi konusunda büyük sorumlulukları vardır. Kırşehir’e fırsat buldukça her defasında geldim, burası benim ikinci şehrim. Kırşehir ve Yozgat aynı kültürü ve aynı yaşam tarzıyla ülke siyasetinde önemli rol oynamış şehirlerimizdir. Kırşehir’de olmaktan her zaman kendi, şehrim gibi refah içerisinde oluyorum. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net