Kendirli “AK Parti, haksız eleştirilerin aksine güven ve istikrarın sembolüdür” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kendirli “AK Parti, haksız eleştirilerin aksine güven ve istikrarın sembolüdür”

Kendirli “AK Parti, haksız eleştirilerin aksine güven ve istikrarın sembolüdür”

Written By yavuz4040 on 15 Ekim 2015 Perşembe | 11:45:00

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli yaptığı açıklamada, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak Milletvekilliği Genel Seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulunurken; seçim beyannamesi hakkında bilgilendirmede bulundu.

“AK Parti, haksız eleştirilerin aksineülke güven ve istikrarın sembolüdür”


Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli 7 Haziran 2015tarihindeyapılan genel seçimlerden bugüne kadar geçen sürede ülkenin karşı karşıya kaldığı olumsuzlukların herkes tarafından bilindiğini ifade eden Kendirli, şunları söyledi: “Artan terör olayları, hepimizi üzüntüye sevk eden şehitlerimiz ve sivil kayıplarımız, ülkemize yönelik palazlanmaya çalışan dış tehditler, ekonomide yaşanan gelişmeler, bulunduğumuz coğrafyanın önemini ve geçmişten günümüze ülkemizin en küçük bir istikrarsızlıkta nasıl da uçuruma sürüklenmeye çalışıldığının göstergeleridir. Kurulduğu günden bugüne kadar girdiği her seçimden birinci parti çıkan AK Parti, yapılan kimi haksız eleştirilerin aksine ülke için güven ve istikrarın sembolüdür. Geçmişte en küçük bir çalkantıda ters yüz olan ekonomi, atılan sağlam temeller sayesinde çok da fazla etkilenmeden yoluna devam etmektedir. 90’lı yıllara mı dönüyoruz sorusunun sıklıkla tekrarlandığı ve bilerek gündeme getirildiği bir süreçte, artan terör olaylarına karşı vaktiyle çıkarılan iç güvenlik paketi sayesinde güvenlik güçlerimiz müdahale etmekte ve ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı gösterilen her tehdit bertaraf edilmektedir.”

“AK Parti olarak tazelenip, yenilenerek ve yeniden, ilkgünkü aşkla, ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık”
Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli sözlerine şöyle devam etti: “25.dönem milletvekilliği seçimi sonrasında çıkan tabloya karşın, AK Parti her zaman olduğu gibi milletin kararına duyduğu saygı ve güven neticesinde reform hükümeti hüviyetinde bir koalisyonkurmak için çabalamış ancak diğer partilerin tutumları ve hükümet etmeme konusunda gösterdikleri ayak sürümelerle koalisyon kurulamamıştır. Her zaman gösterdiği dirayetle partimiz, ülkeyi hükümetsiz bırakmama, bir yönetim ve hizmet zafiyeti oluşturmama bilinciyle hareket ederek Anayasa’nın amir hükümlerince kurulan bir geçici hükümetle 1 Kasım 2015 tarihinde 26.dönem milletvekilliği seçimine ülkemizi götürmektedir.
Ülkemiz için belki de şimdiye kadar hiç olmadığı derecede önemli bir seçimdir. Güven ve istikrarın yeniden tesisi açısından biz, AK Parti olarak tazelenip, yenilenerek ve yeniden, ilk günkü aşkla, ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık. 4 Ekim’de Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı seçim beyannamemizle milletimizin karşısına çıkmış bulunuyoruz. Her zaman milletin teveccühüne mazhar olmuş bir AK Parti, açıklanan yeni hedefler ve milletin her kademesine dokunan,  halkın ihtiyaçlarının idrakinde olan vaatleriyle 1 Kasım seçimlerinden tek başına hükümet edecek çoğunluk iradesiyle, başarılı bir şekilde çıkacaktır.”

“Biz milletimizin umudu olarak iktidara geldik”
İl Başkanı Mustafa Kendirli , “Milletvekili adayları ve il, ilçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımız ile AK Parti’yi Kırşehir’de büyüterek alınabilecek en iyi oyu alarak alnımızın akı ile bu seçimden de birinci parti olarak çıkacağımıza dair inancımız tamdır. Biz milletimizin umudu olarak iktidara geldik. Her şey bir umutla başladı. AK Parti halen umudun, istikrarın, milletle yürümenin adresidir. Dedi


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net