Kendirli: ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık. - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kendirli: ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık.

Kendirli: ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık.

Written By yavuz4040 on 10 Ekim 2015 Cumartesi | 09:33:00

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli Kırşehir Teşkilatı olarak 7 Haziran seçimlerinde eksikliklerimizi gördük ve dersimize iyi çalışarak Kırşehir’e hizmetler konusunda gerekli projelerimizi hazırladık dedi. Kırşehir’de yine 1. parti olarak seçimlerden çıkmalarının avantajlarının iyi kullanılıp yine 2 milletvekilini meclise göndermeleri için ilk günkü aşkla yola devam edeceklerini söyledi. 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak Milletvekilliği Genel Seçimleri ülkemizde olduğu kadar Kırşehir içinde önem arz ettiğini söyleyerek,  Kırşehir yatırıma muhtaç, Kırşehir istihdama muhtaç, Kırşehir’de yarım kalan projelerin tamamlanması konusunda ve yeni projelerin hayata geçirilmesi konusunda güçlü bir iktidara îhtiyaç olduğunu söyledi.
Kırşehir’in geleceği açısından iki pırıl pırıl milletvekili adaylarının olduğunu bu iki milletvekilimizin Kırşehir’e çok şeyler kazandırdığını ve kazandırmaya da devam edeceklerini belirten Kendirli, “Milletvekili adayları ve il, ilçe teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımız ile AK Parti’yi Kırşehir’de büyüterek alınabilecek en iyi oyu alarak alnımızın akı ile bu seçimden de birinci parti olarak çıkacağımıza dair inancımız tamdır. Biz milletimizin umudu olarak iktidara geldik. Her şey bir umutla başladı. AK Parti halen umudun, istikrarın, milletle yürümenin adresidir. Dedi.
İl Başkanı Kendirli. Ülke genelinde infiale yol açan Ankara Garında meydana gelen terör olayını şiddetle kınayarak devam eden konuşmasında; “Artan terör olayları hepimizi üzüntüye sevk eden şehitlerimiz ve sivil kayıplarımız, ülkemize yönelik palazlanmaya çalışan dış tehditler, ekonomide yaşanan gelişmeler, bulunduğumuz coğrafyanın önemini ve geçmişten günümüze ülkemizin en küçük bir istikrarsızlıkta nasıl da uçuruma sürüklenmeye çalışıldığının göstergeleridir.
Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli sözlerine şöyle devam etti: “1 Kasım seçimleri ülkemiz  için belki de şimdiye kadar hiç olmadığı derecede önemli bir seçim olacaktır. Güven ve istikrarın yeniden tesisi açısından biz, AK Parti olarak tazelenip, yenilenerek ve yeniden, ilk günkü aşkla, ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık.
4 Ekim’de Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Davutoğlu’nun açıkladığı seçim beyannamemizle milletimizin karşısına çıkmış bulunuyoruz. Her zaman milletin teveccühüne mazhar olmuş bir AK Parti, açıklanan yeni hedefler ve milletin her kademesine dokunan, halkın ihtiyaçlarının idrakinde olan vaatleriyle 1 Kasım seçimlerinden tek başına hükümet edecek çoğunluk iradesiyle, başarılı bir şekilde çıkacaktır.” Dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net