MUCUR’DA TOPRAK YOL KALMAYACAK - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » MUCUR’DA TOPRAK YOL KALMAYACAK

MUCUR’DA TOPRAK YOL KALMAYACAK

Written By yavuz4040 on 12 Ekim 2015 Pazartesi | 09:50:00

Şahin: “Mucur Halkı yapılacak tüm hizmetlerin daha fazlasını hakediyor”
Başkan Şahin, “Yol medeniyettir” sözü ile işe başladıkları yol yapım çalışmaları ile Mucur’u yaşanılabilir bir ilçe yapacaklarını söyleyerek  Mucur’da kendi imalatları olan parke taşlarla tüm mahalleleri kışın çamurdan kurtaracaklarını belirtti.
Yaklaşan kış mevsimi gelmeden kolları sıvayan Mucur Belediyesi  sert zemin, asfalt ve kilit parke çalışmalarını en kısa zamanda tamamlamayı planlıyor. Başkan Ali Şahin, “Mucur’da oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam ediyor, İlçemizde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarının büyük bir hızla devam ettirme arzusundayız”. Çok kıt imkanlarla  yol yapım çalışmalarına başladıklarını söyledi. Buna rağmen Mucur’a hizmet için gerekli tüm çalışmaları devam ettiriyoruz”.
Bu gün yapımına başlanan yol çalışmalarını Mucur merkezindeki ana caddede devam eden kilit parke işlerinin bitiminden sonra tüm mahallelere de kilit parke döşeyeceklerini belirten başkan Şahin Mucur’da hiçbir yerleşim alanlarında toprak yol kalmayacağını vurguladı.

Mucurlu hemşehrilerine hizmet etmek için ellerinden gelen gayretleri gösterdiklerini söyleyen başkan Ali Şahin, Mucur halkına verdikleri sözleri birer birer yerine getirdiklerini belirterek, Mucur Halkı yapılacak tüm hizmetlerin daha fazlasını hakediyor dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net