Yılmaz Köksal Son Yolculuğuna Uğurlandı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yılmaz Köksal Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yılmaz Köksal Son Yolculuğuna Uğurlandı

Written By yavuz4040 on 25 Ekim 2015 Pazar | 06:06:00

Kızı Banu Köksal, başucunda kovboy şapkası ile Beşiktaş flamasının bulunduğu babasının tabutunun başında gözyaşlarına boğuldu.

Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını Beşiktaş flamasının bulunduğu tabutunun başında gözyaşlarına boğuldu.
kaybeden Türk sinemasının ünlü oyuncusu Yılmaz Köksal, sevenleri tarafından toprağa verildi. Köksal'ın kızı babasının kovboy şapkası ve

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Sultanbeyli'deki özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde hayatını kaybeden Türk sinemasının ünlü oyuncusu 76 yaşındaki Yılmaz Köksal için Üsküdar Şakirin Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Köksal'ın eşi Özden, oğlu Murat Köksal, kızı Banu Köksal ile aralarında Cüneyt ArkınOrhan GencebayKadir İnanırAtilla Saral'ın da bulunduğu çok sayıda ünlü isim ve sevenleri katıldı.
KIZI AYAKTA ZOR DURDU
Kızı Banu Köksal, başucunda kovboy şapkası ile Beşiktaş flamasının bulunduğu babasının tabutunun başında gözyaşlarına boğuldu.
Köksal'ın küçük rollerden büyük rollere yükseldiğini belirten Cüneyt Arkın, "Kahramanlar beyaz yeleli atlara binip güneşe gidiyorlar. Malkoçoğlu filmlerinde onunla çok kaleler fethettik." diye konuştu.
Orhan Gencebay, Yılmaz Köksal'ın oğlu Murat Köksal ile ağabeyi Yücel Köksal'a başsağlığı diledikten sonra diğer 6 cenazenin de yakınlarına tek tek sabır diledi.
Yılmaz Köksal, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı'nda toprağa verildi. Haberler.com
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net