AHİNET’İ KUTLUYORUM… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :

AHİNET’İ KUTLUYORUM…

Written By yavuz4040 on 12 Mart 2016 Cumartesi | 13:46:00

Artık her şeyin teknoloji çağına muhtaç olduğu bir dönemde Kırşehirlilere çağın bu  yeniliklerinin getirilmesine vesile olacak olan Ahinet’in açılışı yapıldı.

Açılışa Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, CHP Kırşehir İl Başkanı Yılmaz Zengin,Ticaret Odası Başkanı Selahattin Ekici, Esnaf Odaları Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehir 3. Noteri Zekiye Ersin, Kamanlılar Derneği Başkanı Hüseyin Bozkurt, Çiğdem Gazetecilik Yönetim Kurulu  Başkanı Murat Seyitgazioğlu ve çok sayıda vatantaşlar katıldı.

Açılışta konuşma yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Ahinet’e hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra teknolojik yeniliklerin getirilmesinde emeği geçen tüm firmalara belediye olarak desteğimiz sürecektir. Kırşehir’de böylesine bir yeniliğe öncülük yapan Ahinet’i kutluyorum” dedi.
Kırşehir’in ilk ve yerel internet sağlayıcısı olacak olan Ahinet’te sınırsız 8 mb/sn internet hizmeti ile vatandaşlarımızın çağın teknolojisine erişmeninde 1 numara olmayı hedefliyor.

İlimiz Aşıkpaşa Mah. Lise Cad. Türk Eras İşhanı No: 9-1/1 İstikbal yanı adresinde hizmete giren Ahinet’in Kırşehir’de internet erişiminde büyük rol oynayacağı bekleniyor.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net