KIRŞEHİR VE BİTLİS GÖLBAŞI KARDEŞ BELEDİYESİ OLDU - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » KIRŞEHİR VE BİTLİS GÖLBAŞI KARDEŞ BELEDİYESİ OLDU

KIRŞEHİR VE BİTLİS GÖLBAŞI KARDEŞ BELEDİYESİ OLDU

Written By yavuz4040 on 9 Mart 2016 Çarşamba | 03:15:00

Kırşehir Belediyesi Bitlis Güroymak İlçesi Gölbaşı Belediyesi ile kardeş şehir protokolü imzaladı.


Protokol öncesi konuşma yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Misafirlerimize öncelikle hoş geldiniz diyorum. Burada hem Bitlis Gölbaşı Belediye Başkanımız Hikmet Kardaş ve heyeti ile Bitlis Mutki Kavakbaşı Belediye Başkanı Veysi Oğuz da aramızda, kendilerine tekrardan hoş geldiniz diyorum. Bitlis Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Ben de bir dönem orada görev yaptığım için hem yöreyi hem de insanlarını çok iyi tanırım. Bitlis’in insanları hem misafirperverkilleriyle hem de ülkemize bağlılıklarıyla tanınırlar. Bitlis Belediye Başkanımıza da Bitlis’de yaptığı hizmetler ve Bitlis’e kattıkları için çok teşekkür ederim. Bugün burada kardeş şehir protokolü imzalayacağız. Bu protokolün kâğıt üzerine kalmadan karşılıklı güzel ilişkilerin gelişeceğine ve birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yapacağımıza canı gönülden inanıyorum. Bu birlik ve beraberliğimiz Türkiye’nin doğusu batısı ve İç Anadolusu ile kardeşliğin göstergesi olacak. Bitlis Belediye Başkanımıza ve heyetine çok teşekkür ederim. Biz de en yakın zamanda Bitlis’i heyetimizle birlikte ziyaret edeceğiz.

Bitlis Gölbaşı Belediye Başkanı Hikmet Kardaş da kardeş şehir protokolün imzalanmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.


Protokol imzalanmasının ardından Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Gölbaşı Belediye Başkanımız Hikmet Kardaş ve Kavakbaşı Belediye Başkanı Veysi Oğuz’a Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerimizin tezhip sanatıyla yaptığı tabloları hediye etti.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net