Vali Lütfullah Bilgin’den, Öztürk’e ziyaret - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Vali Lütfullah Bilgin’den, Öztürk’e ziyaret

Vali Lütfullah Bilgin’den, Öztürk’e ziyaret

Written By yavuz4040 on 16 Mart 2016 Çarşamba | 09:09:00

Kırşehir eski valisi Lütfullah Bilgin ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Esnaf ve Sanatkaları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve Ahi Baba Mustafa Karagüllü’yü ziyarat etti.

Kırşehir eski valisi Lütfullah Bilgin ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Esnaf ve Sanatkaları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve Ahi Baba Mustafa Karagüllü’yü ziyarat etti.
Esnaf Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk; “ 30 Aralık 2005 tarihinde Kırşehir'e ataması yapılan ve 15 Haziran 2009 tarihine kadar Kırşehir Valisi olarak görev yapan; görev süresi içerisinde Kırşehir’de yaşayan herkesle bütünleşen, kurumlarla ve kişiler ile kurduğu iyi diyaloglar neticesinde başarılı çalışmalara imza atan, insan canlısı olması sebebi toplumumuzda sevilen ve sayılan Valimiz Sayın Lütfullah Bilgin'in bizleri hatırlayarak ziyaret etmelerinin sevincini  yaşıyoruz. Kendisi ile 4 yıla yakın bir dönem Kırşehir için çalışma fırsatı bulduk. Kırşehir menfaatleri adına yürütmüş oldukları bütün çalışmalarda, devamlı olarak bizlerden görüş aldılar, meslek odalarımıza büyük önem verdiler, esnaflarla ilgili uygulamalarda devamlı olarak iç içe olduk. Gerek Esnaf Teşkilatımıza olsun, gerek şahsıma olsun her zaman seviyeli bir yaklaşım içerisinde oldu. Şehrimize ve Başkanlığımıza yapmış oldukları ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk ve Ahi Baba Mustafa Karagüllü Kırşehir Eski Valisi Lütfullah Bilgin ziyaretleri anısına Osmanlı Devlet Arması takdim ettiler.

Kırşehir Eski Valisi Lütfullah Bilgin ziyaretinde, görev süresi boyunca kendisine destek olan Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk’e, Ahi Baba Mustafa Karagüllü'ye ve Oda Başkanlarına teşekkür etti.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net