KENT PARK MEKTUP ZARFLARINDA YERİNİ ALACAK - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » KENT PARK MEKTUP ZARFLARINDA YERİNİ ALACAK

KENT PARK MEKTUP ZARFLARINDA YERİNİ ALACAK

Written By yavuz4040 on 6 Nisan 2016 Çarşamba | 06:02:00

PTT Genel Müdürlüğü ile iş birliği içerisine giren Kırşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Kent Park Pullarda yer alacak.
Kırşehir  Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışma ile Kırşehir’e  ait değerler ile Kırşehir  Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Kent Park, pullarda yer alacak.

            PTT Genel Müdürlüğü ile işbirliği içerisine giren Kırşehir Belediyesi, Kent Park’a özel mektup pulu bastırdı. Göle uzanmış adalarıyla birlikte görünen Kent Park ,artık mektup zarflarında yerini alacak.
            Her biri 60 kuruşluk olan muhteşem Kent Park manzaralı pullarının üstünde Kent Park Kırşehir yazıyor.  Kırşehir Belediyesi’nin bastırmış olduğu Kent Park manzaralı pulların pul meraklılarının dikkatini çekeceği belirtildi.
Park’ın tanıtımı maksadıyla  bastırılan pulların hatıra olarak da saklanabileceğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:”Pulların basımında kolaylık sağlayan PTT Genel Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.
Başkan Bahçeci Kırşehir’imizi ve Kırşehir Belediyesi’nin verimli çalışmaları ile şehrimizi en güzel şekilde tanıtmaya devam ediyoruz. Belediyemizin diğer kurumlarla olan yazışmalarında posta masrafı olarak ödediğimiz pulları da şehrimizin kullanımında bir araç olarak kullandık. Bu anlamda şehrimizin özel simgelerini ve turizmine katkı sağlayacak değerlerini, pul baskısı şeklinde kullanacağız ve bundan sonra da Kırşehir Belediyesi’nden giden bütün iletiler ve yazışmalarda bu pulları kullanacağız. Şehrimize kazandırdığımız Çılgın proje Kent Park  gibi büyük ve güzel çalışmalarımızı kamuoyu ile paylaşmış oluyoruz. Hem yazışmalarımızı ve idari prosedürlerimizi uygulamış olacağız hem de pullar üzerinde bulunan bu görseller ile şehrimizi tanıtmış olacağız. dedi


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net