Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi konser verdi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi konser verdi

Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi konser verdi

Written By yavuz4040 on 14 Nisan 2016 Perşembe | 10:34:00Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümü ve mezunlarının hazırlamış olduğu ‘Dünden Bugüne’ adlı konser gerçekleşti.

Konsere, Kırşehir Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci, Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, Okul iderecileri öğretmenleri öğrencilerin yanı sıra şehir dışından öğrenci velileri, yakıları ve kalabalık halk topluluğu katıldı. Daha önce okulda görev almış idarecilerin ve öğretmenlerin bulunması tablonun en güzel yanıydı.

Okul müdürü Özcan Araz, kıs bir konuşma yaparak, konsere yoğun katılımdan çok memnun olduğunu belirterek teşekkürlerini sundu.

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ise Kırşehir Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi’nin yeni binasının çok yakında hizmete gireceğini belirterek başarılarını dilerken yapılan konserden çok memnun olduğunu vurguladı.

Kırşehir İl Kültür Müdürlüğünde yapılan konsere ilgi büyüktü. Salonun dolu olması gözlerden kaçmadı. Konserde seslendirilen türküler zaman zaman duygulu ve neşeli anlar yaşattı.

Konser sonrası vatandaşlar birbirleriyle hasret giderdi.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net