Yerköy ve Kırşehir Ticaret Borsası protokol imzaladı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yerköy ve Kırşehir Ticaret Borsası protokol imzaladı

Yerköy ve Kırşehir Ticaret Borsası protokol imzaladı

Written By yavuz4040 on 13 Nisan 2016 Çarşamba | 12:10:00

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ziyarete Yerköy Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Derviş Esatbeyoğlu,Genel Sekreter Muttalip Salmanlı ,Yozgat Akademik Danışman Mehmet Kara,Personeller Fuat Çelik ve Zehra Taş katılırken Kırşehir Ticaret Borsası adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Davut Bulut,Meclis Başkan yardımcısı Şaban Çelik ,Muhasip üye Alaattin Gözel,Genel Sekreter Battal Çelik ve personeller katıldı.

Kırşehir Ticaret Borsasının Akredite bir borsa olması sebebi ile burayı tercih ettiklerini söyleyen Yerköy Ticaret Borsası  Başkanı Derviş Esatbeyoğlu şunları söyledi; Kırşehir Ticaret Borsası henüz 20 yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen hem hayvancılık hem de hububat alanında önemli gelişmeler kaydettiğini görmüş olduk. Son derece modern bir hayvan pazarı yapılmış ve ileri ki günlerde açılışını yapacakları hayvan satış salonu ise zaten gelişmiş olan hayvancılık sektörünün daha da gelişmesine vesile olacaktır. dedi.

Öte yandan Akreditasyon sisteminde de oldukça başarılı olan Kırşehir Ticaret Borsasının örnek aldığımız bir çok uygulamasını kendi borsamıza da entegre etmeye çalışacağız. dedi.
Kırşehir Ticaret Borsası adına Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Davut Bulut ise; Borsamız her geçen gün kendini yenilemekte bu anlamda çalışmalarımıza hız vermekteyiz. Bu doğrultu da kıyaslama ziyaretlerinin çok faydası olacağı kanısındayız. Örnek uygulamaları hem bizim borsamız hem de Yerköy borsası uygulayacaktır. dedi.


Toplantı sonrası Yerköy Ticaret Borsasının talebi üzerine Kırşehir Ticaret Borsası ile  Kardeş Borsa protokolü imzalandı.Hayvan pazarı ,labaratuar,Satış salonu,Dezenfektan tüneli,barkot sistemi,sosyal tesisler,kantar binası,hububat depoları,nın gezildiği yerlerde örnek iyi uygulamalar yerinde incelendi.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net