KIRŞEHİR BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » KIRŞEHİR BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI

KIRŞEHİR BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI

Written By yavuz4040 on 5 Mayıs 2016 Perşembe | 10:12:00

Kırşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Taekwando dalında 27-29 Nisan 2016 tarihleri arasında Giresun’da yapılan okullar arası Gençler Gruplar Şampiyonasında Kırşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Recep DUMAN 48 Kg’da 1.oldu.

48 Kg’da 1.olan sporcumuz Recep DUMAN, 27-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Adana’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Belediyespor Kulübü Antrenörü Mesut LAFCI yaptığı açıklamada:’’Bu başarı Belediye Başkanımız Sayın Yaşar BAHÇECİ’nin büyük katkıları ve destekleri sayesinde olmuştur.  Kendisine Belediyespor Klubu’ne ve branşlardaki sporcularımıza verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Sporcumuza da başarılar dileriz.’’ dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Sporcularımızın başarılarından dolayı gurur duyuyorum. Belediye olarak her zaman spora destek veriyoruz. Sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesi düzenli sporla gerçekleşir. Biz spora destek kapsamında herkesi ücretsiz yararlanacağı tenis kortları, basket sahaları yaptık. Belediyesporumuzu her zaman destekliyoruz ve onların yaptığı çalışmalardan gurur duyuyoruz. Sporcumuza başarılar diliyorum” diye konuştu.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net