- 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » »

Written By yavuz4040 on 9 Mayıs 2016 Pazartesi | 11:13:00


Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) tarafından bu yıl ikincisi yapılan gençlik şöleni Kent Park Amfi’de 8 Mayıs Pazar günü yoğun katılımla gerçekleşti.
Begem bünyesinde faaliyet gösteren kulüplerin kendilerini tanıtıcı stand açtığı şölende; müzik, halk oyunları ve ritm kulüpleri de sahnede gösterilerini gerçekleştirerek katılanların büyük beğenisini topladı. Özellikle müzik ve halk dansları kulüplerinin birlikte sahne aldığı şölende kahramanlık türküleri ve ona eşlik eden halk dansları topluluğu uzun süre alkışlandı.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Begem 2. Gençlik buluşmasında yaptığı konuşmasında, “Programımıza hoş geldiniz. Bugün aynı zamanda Anneler Günü, tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Gençlik bizim için gerçekten önemli, çünkü bu ülkenin geleceği gençlerimiz. Şehrimiz artık eğitim, kültür ve sanat açısından önemli bir şehir. Böyle güzel bir şehirde, güzel gençlerimize bu imkanı sağlamakta en büyük mutluluk. Bu tarz faaliyetleri görünce çok mutlu oluyorum. Gençlerimizin yaptıkları çalışmaları burada gördükçe onlarla gurur duyuyorum. Bugün bu şölen bizim için çok anlamlı. Çünkü kent Park bizim prestijli projemiz ve Kent Park’ın bu tarz güzel etkinliklere şahit olması da bizlere gurur veriyor. Bütün gençlerimizi yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Gençlik Merkezimizde kurslara katılan kulüplerimize, bu merkezi yaşatan gençlerimize teşekkür ediyorum. Gençlerimizin sosyal ve sanatsal faaliyetlerde bulunması meslekleri ne olursa olsun ilerleyen zamanlarda onlara çok güzel kazanımlar verecektir.  Belediye olarak biz bu mekanların yapılması kadar yaşatılmasının da önemli olduğunu her zaman belirttik. Gençlik merkezimiz gençler tarafından etkin bir şekilde kullanılması bizleri bu açıdan çok memnun ediyor.Gençlerimizi, kulüplerimizi, hocalarımızı,gençlik merkezimizin yöneticilerini hepsini tebrik ediyorum.” Dedi.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net